تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت +تصاویر

رشت رویایی- بر اثر برخورد شدید دو خودرو در کیلومتر هفت جاده انزلی به رضوانشهر، دو تن از سرنشینان این خودروها، مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرانزلی روز چهارشنبه درجریان امداد رسانی به حادثه دیدگان به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۱و ۲۲دقیقه امروز گزارش برخورد دو خودرو به سازمان آتش نشانی اعلام و ماموران آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام و ساعت ۱۱و ۲۶دقیقه در محل حادثه حضور یافتند.

علیرضا جعفرزاد راد افزود: دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و آر- دی در کیلومتر هفت جاده انزلی به رضوانشهر به شدت با یکدیگر برخورد کردند که متاسفانه دوتن از هموطنان به دلیل آسیب دیدگی شدید به بیمارستان منتقل شدند.

او خاطر نشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.

جعفرزاد راد در پایان گفت: در این عملیات امداد، یک دستگاه خودروی آتش نشان و یک دستگاه خودروی امداد و واکنش سریع به همراه هفت تن از ماموران آتش نشانی به محل اعزام شدند.

تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz