رشت رویایی- بر اثر برخورد شدید دو خودرو در کیلومتر هفت جاده انزلی به رضوانشهر، دو تن از سرنشینان این خودروها، مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرانزلی روز چهارشنبه درجریان امداد رسانی به حادثه دیدگان به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۱و ۲۲دقیقه امروز گزارش برخورد دو خودرو به سازمان آتش نشانی اعلام و ماموران آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام و ساعت ۱۱و ۲۶دقیقه در محل حادثه حضور یافتند.

علیرضا جعفرزاد راد افزود: دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و آر- دی در کیلومتر هفت جاده انزلی به رضوانشهر به شدت با یکدیگر برخورد کردند که متاسفانه دوتن از هموطنان به دلیل آسیب دیدگی شدید به بیمارستان منتقل شدند.

او خاطر نشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.

جعفرزاد راد در پایان گفت: در این عملیات امداد، یک دستگاه خودروی آتش نشان و یک دستگاه خودروی امداد و واکنش سریع به همراه هفت تن از ماموران آتش نشانی به محل اعزام شدند.

[su_frame align=”center”]تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت[/su_frame]

[su_frame align=”center”]تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت[/su_frame] [su_frame align=”center”]تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی دو مصدوم به‌جای گذاشت[/su_frame]