تصادف در محور لاهیجان به لنگرود یک کشته و ۴ مصدوم به‌جای گذاشت +تصاویر

رشت رویایی- به گفته رییس پلیس راه گیلان برخورد خودرو سواری تویوتا کمری با دو دستگاه کامیون یک کشته و چهار مجروح به جا گذاشت.

سرهنگ مهیار رستگار رئیس پلس راه استان گیلان در تشریح این خبر گفت: روز گذشته یک دستگاه سواری تویوتا کمری که در محور لاهیجان به لنگرود در حال تردد بود به علت تغییر مسیر ناگهانی با یک دستگاه کامیون هیوندای برخورد و به سمت حاشیه راه منحرف می‌گردد. سرهنگ رستگار توضیح داد: خودرو تویوتا در ادامه با یک دستگاه کامیون پارک شده در شانه راه به سختی برخورد و موجب مجروحیت شدید راننده و ۴ سرنشین خودرو شد.

او همچنین گفت: مجروحان حادثه به بیمارستان انتقال که متاسفانه مرد ۲۱ ساله در اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. سرهنگ رستگار در پایان از تمامی رانندگان وسایل نقلیه درخواست نمود با حفظ سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها تردد نمایند تا از بروز هرگونه حادثه مشابه جلوگیری شود و دیگر شاهد اینگونه وقایع دلخراش نباشیم.

تصادف در محور لاهیجان به لنگرود یک کشته و 4 مصدوم به‌جای گذاشت تصادف در محور لاهیجان به لنگرود یک کشته و 4 مصدوم به‌جای گذاشت تصادف در محور لاهیجان به لنگرود یک کشته و 4 مصدوم به‌جای گذاشت تصادف در محور لاهیجان به لنگرود یک کشته و 4 مصدوم به‌جای گذاشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz