[su_frame align=”left”]تصادف کامیون و پراید[/su_frame]

رشت رویایی- فرمانده پلیس راه گیلان از سبقت غیرمجاز راننده یک دستگاه کامیون از پراید در محور امامزاده هاشم‌ـ‌رستم‌آباد خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر کشته و چند نفر مصدوم شدند.

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به وضعیت جاده‌های گیلان گفت: اکنون تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است و محدودیت ترافیکی وجود ندارد.

او با بیان اینکه رانندگان با رعایت مقررات رانندگی ایمن داشته باشند، به حادثه مرگبار رانندگی در محور امامزاده هاشم به رستم‌آباد رودبار اشاره کرد.

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: صبح امروز یک دستگاه کامیون بر اثر سبقت غیرمجاز از خودروی سواری پراید موجب مرگ دو نفر و مصدومیت چند نفر شد.

او با تصریح بر اینکه تخلف راننده همواره حادثه‌ساز است، ادامه داد: گاهی تخلف راننده منجر به حادثه دل‌خراش مشابه آنچه که صبح امروز رخ داد، می‌شود که جبران‌ناپذیر است.

رستگار با اشاره به اینکه یک لحظه بی‌توجهی موجب وقوع حادثه بزرگ می‌شود، تأکید کرد: بارها در زمینه رعایت مقررات و قوانین رانندگی هشدارهای لازم داده شده، اما برخی رانندگان نسبت به این موارد بی‌توجه هستند.

او سرعت غیرمجاز را یکی از عوامل وقوع حوادث مرگبار عنوان کرد و گفت: سرعت و سبقت غیرمجاز دو عامل مهم وقوع تصادفات جبران‌ناپذیر است.

فرمانده پلیس راه گیلان بر ضرورت رعایت مقررات رانندگی تأکید کرد و یادآور شد: رانندگان با آرامش و صبر و حوصله رانندگی و از حوادث ناگوار پیشگیری کنند.