تصادف با خودروی کمپرسی راننده‌ی مینی‌بوس را حبس کرد + تصاویر

تصادف با خودروی کمپرسی راننده‌ی مینی‌بوس را حبس کرد   تصاویر

رشت رویایی- در برخورد شدید دو خودروی مینی‌بوس و کمپرسی در جاده تهران، راننده ۵۰ ساله خودروی مینی‌بوس در داخل خودرو محبوس شده و قادر به خارج شدن نبود.

در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۸:۳۲ دقیقه صبح امروز مبنی بر تصادف و محبوس شدن راننده در داخل خودرو، مرکز ستاد فرماندهی ۲ دستگاه خودروی نجات و اطفایی بهمراه ۶ تن آتش‌نشانی را از ایستگاه‌های ۶ و ۱۰ به محل حادثه واقع در جاده تهران، روبروی فرش گیلان اعزام کرد.

تقی برناتن فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: در برخورد شدید دو خودروی مینی‌بوس و کمپرسی در جاده تهران، راننده ۵۰ ساله خودروی مینی‌بوس در داخل خودرو محبوس شده و قادر به خارج شدن نبود که آتش‌نشانان با حضور سریع و به موقع خود اقدام به ایمن‌سازی محل حادثه با قرار دادن علائم هشداردهنده برای جلوگیری از حوادث احتمالی و قطع سیستم برق خودروها نموده و با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی نجات و برش قسمتی از بدنه خودرو، راننده را به بیرون خودرو انتقال دادند.

او با بیان اینکه پس از خارج نمودن فرد مصدوم نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام شد گفت: آتش‌نشانان راننده مصدوم که از ناحیه پای راست دچار شکستگی شده بود را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

تصادف با خودروی کمپرسی راننده‌ی مینی‌بوس را حبس کرد   تصاویر تصادف با خودروی کمپرسی راننده‌ی مینی‌بوس را حبس کرد   تصاویر

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz