داماشرشت رویایی- دو تیم داماش گیلان و قشقایی شیراز امروز در مقابل یکدیگر در ورزشگاه عضدی رشت به تساوی یک بر یک دست یافتند.

به گزارش تسنیم، از هفته هشتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز دو تیم داماش گیلان و قشقایی شیراز در ورزشگاه عضدی رشت از ساعت ۱۵ به دیدار یکدیگر رفتند که بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ترکیب تیم داماش گیلان:

مسلم حق شناس، آرمین منفرد دوست، مهرداد علیزاده، محمد مختاری، میلاد پورمحسن، میثم میرپسندیده، میلاد پورصف شکن، محمد همرنگ (از دقیقه ۸۳ هادی سهرابی)، سعید طالبی (از دقیقه ۸۵ مصطفی آقاجانی)، سعید باقرپسند و سعید مرتضوی (از دقیقه ۷۵علیرضا صبوری).

سرمربیگری تیم داماش گیلان را وحید رضایی بر عهده داشت.

ترکیب تیم قشقایی شیراز:

سامان فرجام، علی عرب، سیدکاظم رحمانی، محسن جعفری، محمدجواد عباسی (از دقیقه ۹۰ امید رجایی)، مرتضی نگهداری (از دقیقه ۸۲ محمد علی نگارنده)، قاسم رزمی، مسعود اسدی، سهیل نیکنام، علی آزادمنش (از دقیقه ۵۵ هادی خادم) و صادق رضایی.

سرمربیگری تیم قشقایی شیراز را اصغر اکبری برعهده داشت.

کارت زرد: میلاد پورصف شکن دقیقه ۶۳، میلاد پورمحسن دقیقه ۸۰ (داماش گیلان) و مرتضی نگهداری دقیقه ۵۸، محسن جعفری دقیقه ۸۸ (قشقایی شیراز)

گل: سعید مرتضوی دقیقه ۴۴ (داماش گیلان) و سید کاظم رحمانی دقیقه ۶۴ (قشقایی شیراز)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم داماش گیلان با استفاده از جناحین حملاتی را بر روی دروازه تیم قشقایی شیراز تدارک دید که توانست در دقایق پایانی نیمه نخست به گل دست یابد تا بازی در نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر تیم داماش گیلان به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم قشقایی شیراز برای جبران گل دریافتی در نیمه نخست با استفاده از ضربات ایستگاهی و ارسال در عمق دفاع داماش حملاتی را تدارک دید که توانست در دقایق آغازی نیمه دوم به گل برسد و در سوی دیگر تیم داماش گیلان با استفاده از ارسال‌های بلند قصد داشت تا به گل دست یابد اما این حملات بی‌نتیجه بود تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز دیدار وحید رضایی به‌همراه کادر فنی داماش گیلان به‌سوی نیمکت تیم قشقایی شیراز رفتند.

حدود دو هزار نفر این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

سکوهای روبه‌روی ورزشگاه به جهت بازسازی بر روی تماشاگران بسته است.

شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی ورزشگاه عضدی رشت در این بازی از ارائه خدمات اینترنتی به خبرنگاران خودداری کرد.

داور در نیمه نخست بازی سه دقیقه و در نیمه دوم بازی چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.