ترکیب لیمو و جوش شیرین، یک شفابخش قوی ضدسرطان

لیمو و جوش شیرین

رشت رویایی- اگر شما هم یکی از طرفداران شیوه‌ی درمانی قلیایی‌سازی هستید، پس این درمان طبیعی سرطان توجه‌تان را جلب خواهدکرد.

در تست‌های آزمایشگاهی مشاهده شده‌است سلول‌های سرطانی در محیط‌های اسیدی و بدون اکسیژن (بی‌هوازی) پیشرفت می‌کنند.

کلید درمان سرطان این است که بدن‌تان را قلیایی‌تر کنید و برای این کار روش‌های مختلفی پیشنهاد شده‌است.

قلیایی کردن بدن با جوش شیرین و لیمو
مشاهده شده‌است که سدیم بی‌کربنات (جوش شیرین) ناحیه‌ی اطراف تومور را در موش‌های مبتلا به سرطان پستان قلیایی می‌کند و از پیشرفت متاستاز سرایت سرطان از یک اندام به اندام دیگر جلوگیری می‌کند.

ممانعت از اسیدی شدن تومور در بعضی سرطان‌ها تعداد متاستاز را کاهش می‌دهد. پژوهش جدیدی در مرکز سرطان دانشگاه آریزونا در حال انجام است که به‌طور خاص اثرات سدیم بی‌کربنات را روی بیماران مبتلا به سرطان پستان بررسی می‌کند.

لیمو نیز به حفظ توازن پی‌اچ بدن کمک می‌کند. این مرکبات با وجود خاصیت اسیدی ابتدایی (اسید سیتریک)، تاثیری قلیایی بر بدن دارد. لیمو حاوی لیمونوئید است که یک فیتوکمیکال (ماد‌ه‌ی شیمیایی گیاهی) است و خواص ضدسرطانی دارد.

ویتامین C رادیکال‌های آزاد را، که به سلول‌های ما آسیب می‌زنند، از بین می‌برد. موضوع جالب درباره‌ی لیمو این است که به عنوان ضدمیکروب نیز عمل می‌کنند. برخی پژوهشگران اظهار می‌کنند سرطان مانند قارچ است و باید به همان شیوه درمان شود، بنابراین ممکن است لیمو یک درمان قدرتمند باشد.

حالا جوش شیرین و لیمو را کنار هم قرار دهید، تا یک ترکیب ضدسرطان قدرتمند داشته‌باشید. هم‌چنین استفاده از لیمو روشی ایمن برای فراهم کردن مواد با اثر قلیایی بالا برای بدن است.این روش اگر موفقیت‌آمیز باشد فقط سلول‌های سرطانی را از بین می‌برد، در حالی که سلول‌های سالم بدون آسیب باقی می‌ماند. شما می‌توانید این ترکیب را با نوشیدن یک لیوان آب با تصف لیمو و نصف یک قاشق چای‌خوری جوش شیرین مصرف کنید.

توصیه شده‌است این ترکیب را بین وعده‌های غذایی مصرف کنید، چون ظاهرا مصرف آن با غذا اثربخشی اسید معده را کاهش می‌دهد و گوارش را ضعیف می‌کند. روش‌های دیگر مصرف این ترکیب توضیح داده شده‌است، اما شاید این روش‌ها مستلزم دریافت رهنمود تخصصی، از قبیل دریافت وریدی ویتامین C باشد.

همان‌طور که می‌دانیم، درمان‌های رایج سرطان با عوارض جانبی زیادی همراه است و گاهی فایده‌ی چندانی برای بیمار ندارد. بر اساس گزارش بنیاد درمان سرطان قلیایی‌سازی یا پی‌اچ درمانی اگر درست اعمال شود، نرخ موفقیت ۸۰ درصدی و بالاتر داشته‌است، که در مقایسه با شیوه‌های مرسوم درمانی نرخ بسیار چشمگیری است.

درباره‌ی دوز مورد نیاز برای درمان موثر هیچ‌گونه اطلاعات علمی در دست نیست و درباره‌ی میزان هر یک از مواد اجزای این ترکیب اطلاعات دقیقی نداریم. به علاوه شواهد علمی بی‌نهایت محدود است.

البته عوامل زیادی وجود دارد که روی فرآیند درمان یک فرد موثر است و درمانی که برای همه مناسب باشد وجود ندارد. آن‌چه اهمیت دارد این است که ذهنی باز داشته‌باشیم، و تمام گزینه‌های موجود را ارزیابی کنیم.

Healthyandnaturalworld

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz