ترافیک سنگین در ورودی گیلان از سمت قزوین

رشت رویایی- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: هم‌اکنون در ورودی استان از سمت قزوین، ترافیک سنگین و تردد خودروها در مسیرهای خروجی نیز نیمه سنگین است.

ترافیک

سرهنگ مهیار رستگار عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ترافیک در مسیر ورودی منجیل به رشت، سنگین است و در سایر جاده‌های استان، ترافیک نیمه سنگین ولی تردد خودروها به صورت روان در جریان است.

وی خاطرنشان کرد: بازگشایی گلوگاه‌های ترافیکی استان در مسیر ورودی منجیل، کنارگذر لنگرود، کنارگذر خطبه سرا در تالش و بزرگراه سنگر به سیاهکل، کمک زیادی در روان بودن رفت‌وآمدهای نوروزی امسال داشته است.

محورهای عمده ورودی و خروجی گیلان شامل شش محور اصلی آزادراه رشت به قزوین، منجیل به طارم، چابکسر به رامسر، آستارا به اردبیل، خلخال به اسالم و جاده قدیم لوشان به قزوین است.

نزدیک به یک هزار نفر در حوزه پلیس راه گیلان در قالب ۱۷۰ تیم از بیست و پنجم اسفندماه گذشته، سازماندهی شده‌اند و تا شانزدهم فروردین ماه جاری در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند.

علاوه بر ۱۲ پاسگاه ثابت در محورهای مواصلاتی استان، ۱۰ پاسگاه دیگر نیز به این تعداد اضافه شده تا با استقرار در نقاط حادثه خیز، مانع از بروز حوادث برای مسافران و گردشگران نوروزی شوند.

همچنین حدود یک هزار نفر پلیس یار، آموزش دیده و سازماندهی شده‌اند که با عنوان پلیس افتخاری و راهوران محله در خدمت مردم و مسافران هستند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz