ترافیک

ترافیک زنجیره‌ای در آزادراه قزوین ـ رشت

رشت رویایی- مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از تجهیز ۲۵ راهدارخانه و تشکیل ۴۱ گروه راهداری با ۴۸۱ نفر راهدار ایام نوروز در این استان خبر داد.

شعبان‌علی خاوری عصر امروز در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی این شهرستان گفت: عملیات حوزه راه در طول سال انجام می‌شود و ثمره آن را در ایام نوروز مشاهده می‌کنیم.

او به برطرف کردن چهار گره ترافیکی در جاده‌های گیلان اشاره کرد و افزود: تاکنون برطرف کردن گره‌های ترافیکی در چهار نقطه انجام شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه ۳.۶ کیلومتر باقی‌مانده آزادراه قزوین ـ رشت یکی از گره‌های ترافیکی در جاده‌های استان است، تصریح کرد: ۲۹ اسفند ماه جاری مسیر مذکور زیر بار ترافیک می‌رود.

خاوری از حجم سنگین ترافیک زنجیره‌ای و به هم پیوسته در آزادراه قزوین ـ رشت خبر داد و بیان کرد: باز کردن باقی‌مانده آزادراه قزوین ـ رشت در کاهش بار ترافیکی تأثیرگذار است.

وی به گره ترافیکی در محور خطبه‌سرا اشاره کرد و گفت: امسال با کمک نیروی انتظامی ۴۰ درصد از گره مذکور برطرف شده و امیدواریم سال ۹۵ مشکل این مسیر به طور کامل برطرف شود.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به اینکه آماده‌سازی محورهای مواصلاتی در ایام نوروزی چهار میلیارد تومان برای ما هزینه داشته است، خاطر نشان کرد: تهیه آسفالت سرد از جمله اقدام‌های انجام شده توسط اداره کل راه و شهرسازی استان است.

خاوری به استقرار عوامل کشیک راهداری به طور شبانه‌روزی در ایام نوروز اشاره کرد و یادآور شد: از ۲۵ اسفند ماه جاری گروه‌های راهداری افزایش پیدا کردند و کشیک‌های راهداری تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۵ ادامه دارد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz