رشت رویایی- رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه حجم تردد در جاده‌ها به دو برابر افزایش پیدا کرده است گفت: اکنون ترافیک محورهای چالوس‌ـ هراز و رشت‌ـ قزوین سنگین است.

سردار تقی مهری دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در محل عوارضی رشت‌ـ‌قزوین در امامزاده هاشم با تبریک ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، اظهار کرد: گیلان دارای شرایط بارندگی بوده و در برخی ارتفاعات دیگر استان‌ها برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر استان‌ها دارای شرایط ناپایدار جوی هستند، افزود: جاده‌ها به دلیل بارندگی لغزنده هستند و به رانندگان توصیه می‌کنیم با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی قرار داریم، تصریح کرد: حجم تردد در جاده‌ها افزایش پیدا کرده است.

این مسئول ادامه داد: وجود بارندگی و افزایش سفرها موجب حجم ترافیک در جاده‌ها شده و رانندگان بازگشت به محل زندگی خود را به ساعت‌های پایانی تعطیلات موکول نکنند.

مهری با اشاره به اینکه حجم تردد در جاده‌ها به دو برابر افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: اکنون در بیشتر استان‌ها شرایط بارندگی داریم.

وی ترافیک در محورهای چالوس ـ هراز و رشت‌ـ قزوین را سنگین خواند و یادآور شد: برآورد می‌کنیم در ساعت‌های آینده حجم ترافیک افزایش پیدا کند.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا، بیشترین تردد از ابتدای نوروز تاکنون را در جاده‌های قزوین، گیلان، مازندران، فارس، اصفهان و خراسان رضوی به ثبت رسیده است.