کمیته انضباطی آرای متخلفان لیگ دسته اول را اعلام کرد
تذکر، محرومیت و جریمه نقدی برای ملوان و سپیدرود

رشت رویایی- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ دسته اول اعلام کرد.

مسابقه فوتبال تیم‌های سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی - شهریور 1395

دیدار دو تیم ملوان انزلی و سپیدرود رشت ۵ شهریورماه برگزار شد و از سوی علی نظر محمدی، سرمربی تیم سپیدرود رشت تخلفاتی مبنی بر اعتراض و اهانت به داور که منجر به اخراج وی و خودداری از دستور داور به قصد برهم زدن جو مسابقه و تکرار تخلف از پشت فنس صورت گرفت، برهمین اساس کمیته انضباطی طبق بندهای ۴ و ۵ ماده ۶۶ آیین نامه وی را به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین علی بهار مست، سرپرست تیم سپیدرود رشت نیز به دلیل اعتراض شدید به داور از زمین مسابقه اخراج شد و طبق بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه به تذکر کتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه شد.

تیم سپیدرود رشت به دلیل فحاشی تماشاگرانش نسبت به داور مسابقه و پرتاب بطری آب، ترقه و همچنین شکستن صندلی و پرتاب آن به زمین مسابقه، مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در صورت تکرار تخلفات در مسابقات بعدی تصمیمات شدیدتری ازجمله برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگر را شامل می شود.

همچنین تیم ملوان بندر انزلی به پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل فحاشی تماشاگرانش نسبت به داور مسابقه شد.

محرومیت و جریمه نقدی برای تیم راه آهن
بازی دو تیم فجر شهید سپاسی و راه آهن پنجم شهریورماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد و از سوی علیرضا قدیری، تدارکات تیم راه آهن تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده با داور مسابقه که پس از اخراج بازیکن خودی، اهانت و تهدید داور که منجر به اخراج وی شد صورت گرفت. به همین منظور کمیته انضباطی طبق بندهای ۴ و ۵ ماده ۶۵ آیین نامه وی را به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین تیم راه آهن به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری و اخراجی به پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. مهدی خرمی، مدیر رسانه ای تیم راه آهن به خاطر تحریک بازیکنان به خروج از زمین مسابقه به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

آرای صادره از سوی کمیته انضباطی قطعی است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz