[su_frame align=”center”]دیدار نماینده شرکت زیگلر آلمان با شهردار رشت - آبان ۱۳۹۵[/su_frame]

رشت رویایی- نماینده شرکت زیگلر (آلمان) بر تحویل شش خودروی آتش‌نشانی خریداری شده توسط شهرداری رشت تا پایان سال تاکید کرد.

دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم شهردار رشت در این دیدار گفت: امیدواریم در راستای توافقات مشترک به نتایج مناسب به سود دو طرف دست یابیم.

شهردار رشت ادامه داد: در بحث توسعه خدمات زیرساختی رشت با توجه به قابلیت‌های شرکت زیگلر در حوزه تولید ماشین‌آلات در زمانی دیگر می‌توان با توجه به نیاز شهر از محصولات و تولیدات این شرکت بیشتر بهره‌مند شد.

ثابت‌قدم افزود: با توجه به خدماتی که این شرکت به کشورهای آمریکای لاتین؛ ارائه داده و نیز مواردی که مبتنی بر قرارداد عملاً در تحویل محصولات از سوی شرکت زیگلر مشاهده کردیم از شرکت برای همکاری دعوت کردیم.

[su_frame align=”center”]دیدار نماینده شرکت زیگلر آلمان با شهردار رشت - آبان ۱۳۹۵ - محمدعلی ثابت‌قدم[/su_frame]

شهردار رشت با اشاره به دغدغه‌های شهر رشت در حوزه آتش‌نشانی گفت: با توجه به سطح بالای اراضی و بافت فشرده و فرسوده شهر رشت و همچنین نیاز شهر رشت در زمینه ماشین‌آلات راه‌سازی و نیز خدمات شهری؛ محیط زیست و زباله، می‌توان از توانمندی‌های این شرکت بیشتر استفاده کرد.

ثابت‌قدم اظهار امیدواری کرد، این همکاری بتواند دو طرفه رخ دهد و امکان بهینه‌سازی ارتباط وجود داشته باشد.

همچنین فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای اسلامی رشت و نماینده شورای اسلامی رشت در سازمان آتش‌نشانی نیز گفت: از طرف مردم شهر رشت و نیز مجموعه همکارانم در سازمان آتش‌نشانی رشت به میهمانان خیر مقدم عرض می‌کنم.

[su_frame align=”center”]دیدار نماینده شرکت زیگلر آلمان با شهردار رشت - آبان ۱۳۹۵ - فاطمه شیرزاد[/su_frame]

او افزود: خوشبختانه نیروهای ما در سازمان آتش‌نشانی رشت، نیروهای مجرب، جوان و فنی هستند و ما به عنوان نماینده مردم تمام تلاش خود را برای ارتقای شهر و ایجاد رفاه و امنیت در آن به کار گرفته‌ایم.

شیرزاد با اشاره به ۱۲ ایستگاه آتش‌نشانی در رشت توضیح داد: برنامه تجهیز خودروهای سازمان آتش‌نشانی در دستور کار قرار دارد و در این راستا تفاهم نامه‌ای با شرکت آلمانی زیگلر بسته شده است.

او تقویت ماشین‌آلات آتش‌نشانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: شماره ۱۲۵ در کشور ما نیز یک شماره آشنا است و مردم به این شماره اطمینان خاطر دارند.

رمضانی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت نیز در این جلسه گفت: دلیل اینکه برای خرید تجهیزات به شرکتی اروپایی مراجعه کردیم این است که ما ۲۵ سال پیش سه خودرو از کشور آلمان خریداری کردیم که از کیفیت آنها رضایت داشتیم.

[su_frame align=”center”]دیدار نماینده شرکت زیگلر آلمان با شهردار رشت - آبان ۱۳۹۵ - بابک رمضانی[/su_frame]

رمضانی افزود: خودروهای تولید داخل هزینه تعمیرات و نگهداری بالایی دارند و ما این امر را به عینه خود تجربه کرده‌ایم این به گونه‌ای است که با دو سال هزینه تعمیر و نگهداری خودروهای داخلی می‌توان یک خودروی اروپایی را خریداری کرد.

او ادامه داد: در نتیجه در بازدیدی که از شرکت زیگلر داشتیم با توجه به بافت رشت و نیز روند بلندمرتبه‌سازی در شهر، در نظر گرفتیم که خودروهای اطفاء حریق را از این شرکت خریداری کنیم.

رمضانی همچنین گفت: به‌تدریج خودروهای فرسوده از رده خارج می‌شوند و خودروهای استاندارد جهانی به ناوگان خودرویی رشت اضافه می‌شوند.

نماینده شرکت زیگلر Ziegler نیز در این جلسه با اشاره به ضرب المثل آلمانی مبنی بر اینکه آتش‌نشانان دنیا را به هم وصل می‌کنند گفت: از اعتماد مدیران و مسئولان شهر رشت به محصولات ما تشکر می‌کنم.

او با اشاره به اینکه شرکت زیگلر تولد ۱۲۵ سالگی خود را به تازگی جشن گرفته است گفت: تحویل شش خودرو که در قرار داد قید شده تا چند ماه آینده تحویل شهرداری رشت داده می‌شود تا به مردم شهر رشت خدمت کند.

[su_frame align=”center”]دیدار نماینده شرکت زیگلر آلمان با شهردار رشت - آبان ۱۳۹۵[/su_frame]

نماینده شرکت زیگلر افزود: سابقه همکاری شرکت ما با ایران به سالهای گذشته می‌شرد حدود ۳۷ سال پیش که من همکاری خود را با شرکت شروع کردم فعالیت‌هایی با ایران انجام دادیم و امروز امیدواریم این مسیر تداوم یابد.

گونتر در پایان گفت: ما بهترین آرزوها را برای مردم شهر رشت داریم و امیدواریم این ماشین‌آلات همواره در پارکینگ سازمان آتش‌نشانی شهر رشت بماند و حادثه و حریقی در این شهر رخ ندهد و مطمئن باشید که ما در محصولات خود بهترین کیفیت را ارائه می‌دهیم.

گزارش تصویری دیدار شهردار رشت با نماینده شرکت زگلر آلمان