نماینده رشت:
تحریم برای یک عده تجارت‌خانه شده بود

غلامعلی جعفرزاده در مراسم ضیافت افطاری اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان گیلان در تالار گلستان شفت

رشت رویایی- نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه نباید با پیروزی در انتخابات ۹۲ یا ۹۴ اقناع بشویم، گفت: اگر انتخابات ۹۶ را واگذار کنیم برای همیشه رفته‌ایم.

به گزارش کاسپین، غلامعلی جعفرزاده شامگاه شنبه در مراسم ضیافت افطاری اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان گیلان در تالار گلستان شفت، گفت: در سال ۱۳۹۲ فرایندی در کشور شروع شد که به‌طور خلاصه می‌توان گفت امیدی در این مردم به وجود آمد.

او با بیان اینکه بهترین بخش این امید در اسفند ۹۴ و در اردیبهشت ۹۵ نمایان شد، افزود: باید تلاش کنیم که اسیر غرور و توهم پیروزی نشویم و بدانیم حریف ما از همه شیوه‌ها استفاده می‌کند.

دوست ندارم بگویم امام حسین مظلوم بود
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصولاً دوست ندارم از لفظ مظلوم استفاده کنم، گفت: حتی در حادثه کربلا دوست ندارم بگویم (امام) حسین مظلوم بوده است.

جعفرزاده با بیان اینکه دولت روحانی انصافاً دولت مظلومی است، افزود: برجام با آن عظمت که اگر به به‌دست نمی‌آمد باید صدای غرش توپ‌ها را در شهرها می‌شنیدیم را اینگونه با آن برخورد کردند.

تحریم برای یک عده تجارت‌خانه شده بود
او در ادامه این مطلب گفت: تحریم برای یک عده صرفاً نان و به‌اصطلاح تجارت‌خانه شده بود.

جعفرزاده با بیان اینکه نمی‌خواهم بگویم دولت روحانی کامل است، افزود: انصافاً دولت روحانی با آن ۸ سالی که من تعبیر مغول را برایش به کار می‌برم قابل قیاس نیست.

قبل از سهم خواهی باید به یک نتیجه واحد برسیم
نماینده اول مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قبل از اینکه سهم خواهی کنیم باید به یک نتیجه واحد برسیم، بیان کرد: ما باید بدانیم که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ چه باید بکنیم.

جعفرزاده با بیان اینکه رو شدن فیش‌های حقوقی را مانند چماقی بر سر دولت دانست و افزود: باید حواس ما جمع باشد تا در برخی از این دام‌ها نیفتیم.

او با بیان اینکه ما باید انتخابات را از رقبای ما که پایبند به هیچ اصولی نیستند بگیریم، افزود: من به صراحت می‌گویم که این ذهنیتی که چون انتخابات ۹۲ و ۹۴ را بردیم انتخابات ۹۶ هم را می‌بریم را باید از ذهن خود خارج کنیم.

نباید بگذاریم کشور به دست تازه به دوران رسیده‌ها بیفتد
نماینده اصلاح‌طلب مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اصولگرایان را جناح تشکیلاتی و با برنامه دانست و گفت: من نگران انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ هستم نه برای کشور و جناح سیاسی بلکه برای کشوری که همه برایش زحمت کشیده‌ایم نگرانم.

جعفرزاده با بیان اینکه نباید بگذاریم کشور به دست تازه به دوران رسیده‌ها بیفتد، گفت: باید کشور را به کسانی که چارچوب انقلاب و نظام را قبول دارند سپرد.

اگر انتخابات ۹۶ را واگذار کنیم برای همیشه رفته‌ایم!
او با بیان اینکه اهداف بزرگ‌تری داریم و نباید با یک انتخابات ۹۲ یا ۹۴ اقناع بشویم، تصریح کرد: اگر انتخابات ۹۶ را واگذار کنیم برای همیشه رفته‌ایم.

جعفرزاده با بیان اینکه راهکار موفق شدن وفاق، همدلی و اتحاد و است، گفت: تعداد افراد رقیب ما کم است ولی همانند ارکست هماهنگ هستند و ما امروز به یاری خدا تعدادمان زیاد است اما چرا نمی تنوانیم ارکست یک نواخت بنوازیم.

نماینده اصلاح‌طلب مردم رشت در مجلس با بیان اینکه برویم همه کسانی که دوستدار انقلاب هستند و دوست دارند این کشور به دست تازه به دوران رسیده‌ها و نااهلان نیفتد را جمع کنیم، افزود: همه کسانی که دوست دارند همچنان عقلانیت در این کشور حاکم باشد عقلا و شرعاً موظف هستند کنار هم باشند.

برخی مسئولین لحظه‌شماری می‌کنند تا در انتخابات ۹۶ نقشه خامی که در سر دارند اتفاق بیفتد
او با بیان اینکه ما معتقدیم خیلی از کسانی که بر مسند امورات این دولت هستند همراه این دولت نیستند، افزود: برخی‌ها دارند لحظه‌شماری می‌کنند در انتخابات ۹۶ آن نقشه خامی که در سر دارند اتفاق بیفتد که پیروز شوند و ما این را می‌فهمیم.

کسانی در این دولت هستند که نان را به نرخ روز می‌خورند
جعفرزاده با بیان اینکه کسانی در این دولت هستند که نان را به نرخ روز می‌خورند گفت: چاره جز همراهی کردن با این افراد نداریم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz