تجلیل مدیر کل ورزش و جوانان استان از قهرمان تاریخ‌ساز تکواندوی گیلان

مراسم تجلیل از آرمین هادی پور

رشت رویایی، سید احمد ساداتی ـ طی مراسمی از «آرمین هادی پور» قهرمان ارزنده گیلانی تکواندو که در رقابت‌های آسیایی موفق به کسب مدال طلا شد تجلیل به عمل آمد. در این مراسم که در مجموعه عضدی انجام پذیرفت، از آرمین هادی پور قهرمان طلایی وزن ۵۴ ـ کیلوی تکواندوی ایران در رقابت‌های آسیایی، مهدی پوررهنما دارنده مدال طلای مسابقات پاراتکواندوی آسیا، حنانه همتی عضو تیم ملی تکواندوی بانوان ایران و مهناز حسین زاده مربی تیم ملی بزرگ‌سالان تکواندوی ایران در رقابت‌های آسیایی فیلیپین تجلیل و قدردانی شد.

گفتنی است چهره‌هایی همچون غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان، فرامرز الماس خاله رییس هیات فوتبال استان، واحدی رییس هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری گیلان، سقراطی رییس هیات ژیمناستیک استان گیلان و … در این مراسم حضور داشتند.

هادی پور که برای اولین بار در تاریخ تکواندوی ایران موفق به کسب مدال طلای آسیا در وزن ۵۴ ـ شده است طی این مراسم گفت: مسلماً وقتی که یک ورزشکار می‌تواند روی سکوی قهرمانی قرار بگیرد، افراد زیادی در موفقیت او نقش داشته‌اند. من هم در اینجا از همه کسانی که مرا مورد حمایت خود قرار دادند، به خصوص از مربی عزیزم استاد رضازاده تشکر می‌کنم و از خانواده‌ام هم ممنونم.

جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: وظیفه‌ام بود که در این مراسم حضور پیدا کنم و بسیار خرسندم که نوجوانان و جوانان برومند گیلانی این گونه برای میهن عزیزمان افتخارآفرین هستند. همان طور که می دانید پرچم مقدس کشورمان تنها در ۲ حالت است که در یک کشور بیگانه به اهتزاز درمی‌آید که یکی از آن‌ها حضور رییس جهمور کشورمان در کشور دیگر و دیگری افتخارآفرینی ورزشکاران ما در کشورهای بیگانه است. این مایه افتخار ماست که یک جوان گیلانی پرچم کشورمان را که بیانگر هویت، حیثیت و شخصیت ماست را در کشوری دیگر به اهتزاز درمی‌آورد و ما باید از این عزیزان نهایت تشکر را داشته باشیم.

رهنما، مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان نیز گفت: در حال حاضر نزدیک به ۴۰ درصد از ورزشکاران سازمان‌یافته استان را ورزشکاران رشته‌های رزمی تشکیل می‌دهند و همین مساله نشان دهنده اهمیت بالای توجه به رشته‌های رزمی است. امیدوارم این جوان برومند گیلانی بتواند به حسرت ۴۴ ساله ورزش گیلان در کسب مدال المپیک پس از مرحوم نامجو پایان دهد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz