[su_frame align=”left”]اسحاق راستی[/su_frame]

رشت رویایی- رئیس مجمع اصلاح‌طلبان رشت با بیان اینکه در دولت اصلاحات اگر رئیسش مورد هجمه جناح مقابل واقع می‌شد از ۵ جهت از او حمایت می‌شد، گفت: روحانی باید رسانه‌ای قوی داشته باشد تا با این دشمن و رقیب مقابله کند.

به گزارش کاسپین، اسحاق راستی شامگاه شنبه در مراسم ضیافت افطاری اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان گیلان در تالار گلستان شفت با بیان اینکه تشکیل جلسات در جهت وفاق بین گروه‌های مختلف سیاسی است، گفت: این به این معنا نیست که نباید اختلاف نظر وجود داشته باشد.

او افزود: متاسفانه با افرادی مواجهه هستیم که اعتدال را رعایت نمی‌کنند و بی‌انصافی می‌کند و ما به ناچار باید با این رقیب بی‌انصاف مقابله کنیم.

تا کی می‌توانیم مشکلات را گردن احمدی‌نژاد بیندازیم
رئیس مجمع اصلاح‌طلبان رشت با اشاره به اینکه دوستان صادقانه بگویم تا کی می‌توانیم مشکلات را گردن احمدی‌نژاد بیندازیم، گفت: این فیش‌های نجومی هرچند استارتش در زمان احمدی‌نژاد بوده ولی باید پاسخگو باشیم.

راستی با بیان اینکه اصلاح‌طبی یعنی پاکدستی و عدم دروغ، اذعان کرد: انتقادی که حجاریان مطرح کرد نسبت به روحانی که تیم رسانه‌ای روحانی ضعیف است درست است چرا که تیم رسانه‌ای دولت ضعیف عمل می‌کند.

روحانی باید رسانه‌ای قوی داشته باشد تا با دشمن و رقیب مقابله کند
او با بیان اینکه در زمان دولت اصلاحات اگر رئیسش مورد هجمه جناح اقتدارگرا واقع می‌شد از ۵ جهت از او حمایت می‌شد، افزود: روحانی باید رسانه‌ای قوی داشته باشد تا با این دشمن و رقیب مقابله کند.

رئیس مجمع اصلاح‌طلبان رشت با بیان اینکه با این عزل و نصب‌ها ما می‌توانیم مشکلات را گردن احمدی‌نژاد بیندازیم، خاطرنشان کرد: این بی‌برنامگی و ضعف از خودمان است و ربطی به دیگری ندارد.

از روحانی عبور نمی‌کنیم
راستی با بیان اینکه افراطی‌گری‌ها و اشتباهاتی که ما در زمان خاتمی کردیم در زمان فعلی هم در حال تکرار است، افزود: ما نباید عبور از روحانی را مطرح کنیم ما از روحانی حمایت می‌کنیم اما باید با ملاحظاتی از وی حمایت کنیم.

تقسیم وزارتخانه‌ها یعنی دموکراسی
او با بیان اینکه این دور باید با روحانی نشست و مباحث را مطرح کرد، گفت: مثلاً اگر ۳۰ تا وزارتخانه داریم ۱۵ تا مال اصلاح‌طلب‌ها و ۱۵ تا مال حزب که این یعنی جامعه دموکراسی.