سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان:
تا هر مقامی که لازم باشد پیش می‌رویم

مریم ایران‌دوست

رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی حمایت مردم در قبال بیانیه باشگاه ملوان را لذت‌بخش تر از کسب هر مدالی دانست و گفت: رسانه‌ها با پوشش وسیع اخبار تیم بانوان ملوان، ما را شرمنده کردند.

مریم ایراندوست روز شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به شکایت قضایی نسبت به بیانیه توهین آمیز باشگاه ملوان گفت: پدرم با جدیت پیگیر این قضیه بوده و تا حصول نتیجه لازم تا هر مقامی که لازم باشد، پیش می‌رویم.

او ادامه داد: علاوه براینکه نسبت به تصمیم گیری فردی غریبه برای فوتبال انزلی معترضیم، منتظر عکس‌العمل سایر مسئولان انزلی هستیم.

ایراندوست با اشاره به شروع لیگ برتر فوتبال بانوان از ۲۶ شهریورماه امسال گفت: اگر تا قبل از آن زمان مشکلات مرتفع نشود، در قبال کوتاهی که در حق زنان این استان اتفاق افتاده، ما مقصر نیستیم.

او به کسب اولین مدال المپیک بانوان توسط بانوی تکواندوکار ملی‌پوش در المپیک ریو اشاره و گفت: وزارت ورزش با اعتماد به بانوان بازخورد آن را در جامعه دید، اما تشبیه زنان در باشگاه ملوان به بار اضافی و هزینه مازاد، تشبیه درستی نبود.

تیم فوتبال بانوان ملوان

ایراندوست با اشاره به مذاکره با چند بازیکن برای حضور در تیم بانوان ملوان گفت: تا روز آخر منتظر اقدام مسئولان انزلی و گیلان می‌مانیم و درصورت عدم انجام اقدام مقتضی، بازیکنان مجبور به حضور در تیمی در خارج از استان خواهند بود.

او همچنین گفت: درصورت مشخص شدن تکلیف تیم بانوان ملوان با هر اسمی، یکی از تیم‌های مدعی در لیگ برتر بانوان خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان حمایت مردم از این تیم در قبال بیانیه توهین‌آمیز باشگاه ملوان را بسیار لذت‌بخش تر از هر مدال و جام قهرمانی دانست و خاطرنشان کرد: ثمره ۱۴ سال تلاش و زحمت این تیم، جای گرفتن در دل مردم بود و این، بسیار ارزشمند است.

ایراندوست با تشکر از حمایت همه‌جانبه رسانه‌ها از این تیم یادآور شد: در مدت ۱۴ سال فعالیت در فوتبال کشور تا این اندازه اخبار این تیم پوشش خبری نشده بود و باید بگویم رسانه‌ها با پوشش وسیع این واقعه و حمایت همه جانبه، ما را شرمنده خود کردند.

تیم فوتبال بانوان ملوان درسال ۱۳۸۱ تأسیس و پس از دو سال حضور در لیگ استان، با قهرمانی در لیگ منطقه‌ای در سال ۱۳۸۵ به لیگ برتر راه یافت.

تیم فوتبال بانوان ملوان

کسب چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی، قهرمانی در رقابت‌های بین المللی پاکستان و شش عنوان نایب قهرمانی در کارنامه این تیم دیده می‌شود.

باشگاه ملوان بندرانزلی اوایل مردادماه جاری، با انتشار اطلاعیه‌ای دلایل انحلال تیم فوتبال بانوان این باشگاه را اعلام کرد.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با کمترین امکانات موجود و بدون هیچ‌گونه حمایتی و تنها برای حفظ آمادگی لازم، در ساحل دریای انزلی به تمرینات خود ادامه می‌دهد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz