[su_frame align=”left”]محمدحسین اصغریان[/su_frame]

رشت رویایی- معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان: مدیرانی که در راستای سیاست‌های دولت و نظام باشند هیچ‌چیز دیگری باعث برکناری‌شان نخواهد شد.

محمدحسین اصغریان معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان در گفتگویی با خبرگزاری با مردم اظهار داشت: منطقه آزاد انزلی باعث جذب سرمایه‌گذاری است و تمام تلاش استاندار و مدیران منطقه آزاد جهت فراهم کردن اشغال است.

معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در خصوص ماشین‌های لوکس وارد شده به منطقه آزاد انزلی گفت: ما باید تابع قانون باشیم ماشین‌های منطق آزاد انزلی تا ۵۰ کیلومتر مجازند تردد کنند این قانون هم قائم به شخصی نیست و لذا برای تمامی مناطق آزاد کشور می‌باشد، منطقه آزاد انزلی برای استان گیلان یک فرصت است که می‌تواند یک دروازه صادرات باشد و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.

او در ادامه تاکید کرد: ما نباید دنبال مسائل جزئی باشیم؛ اگر ماشین‌های لوکس بیایند یا نیایند ما را نباید از اهدافمان دور کنند اگر هنگ‌کنگ در مناطق آزاد خود پیشرفت داشته و سرمایه‌گذاران را جذب کرده و ما هم به واسطه زیرساخت‌هایی که در منطقه آزاد انزلی داریم و پیگیری‌های دولت و مدیران استانی دنبال آن هستیم هر چه سریع‌تر خط آهن به انزلی برسد تا منطقه آزاد انزلی پایگاهی برای توسعه صادرات کشور باشد.

لازم به ذکر است چند وقتی در محافل رسانه‌ای صحبت از بازنشستگی سه فرماندار شرق گیلانی بر سر زبان‌ها می‌باشد که اصغریان در جواب به این سؤال تاکید کرد: تاکنون احکام بازنشستگی هیچ‌یک از فرمانداران نخورده است و سیاست دولت این‌گونه است که اگر فرمانداران و بخشدارانی نتوانند رضایتمندی مردم را داشته باشند و در راستای سیاست‌های دولت و نظام باشند هیچ‌چیز دیگری باعث برکناری مدیران نخواهد شد.