تئاتر خیابانی «گروه خونی +O» در لاهیجان به نمایش درآمد

تئاتر خیابانی «گروه خونی +O» در لاهیجان

رشت رویایی- تئاتر خیابانی گروه خونی o+ با موضوع اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر توسط هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در این شهر اجرا شد.

در راستای ارائه برنامه فرهنگی در خصوص پیشگیری از مواد مخدر، نمایش خیابانی گروه خونی o+ به نویسندگی و کارگردانی نگار نادری، روز پنجشنبه ٣ تیر، ساعت ٣٠:١٩ در محل پارک بعثت و در ساعت ٣٠:٢١ در حاشیه استخر لاهیجان به اجرا در آمد. علی بیداوسی و ساحل احمد دوست از هنرمندانی بودند که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند. داستان نمایش در مورد جوان معتادی است که قصد دارد کلیه خود را بفروشد وی با آدم‌های متفاوتی روبرو می‌شود و در پایان به خاطر تهیه مواد مخدر، حاضر به فروش انسانیت خود می‌شود.

همایش پیشگیری از اعتیاد در لاهیجان برپا شد
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر همایش پیشگیری از اعتیاد با شعار شاد زیستن و امید به زندگی در لاهیجان بر پا شد.

همایش پیشگیری از اعتیاد در لاهیجان

همایش پیشگیری از اعتیاد با شعار ویژه شاد زیستن و امید به زندگی به منظور ترویج و تحکیم خانواده موفق با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، روسای ادارات و شهروندان در تاریخ سوم تیر ماه در سالن همایش بهزیستی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان، اداره بهزیستی و موسسه خیریه همای سعادت برگزار شد. از ویژه برنامه‌های این همایش اجرای نمایش نو سال توسط هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که مورد توجه حضار قرار گرفت.

محمدرضا قربانی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری لاهیجان در این مراسم گفت: برخی از پدران و مادران دچار مشکلاتی می‌شوند که نمی‌توانند ساعات مفیدی را با فرزندان خود بگذرانند.

او در ادامه برای والدینی که دچار اعتیاد شده و به ورطه نابودی کشیده شده‌اند از خداوند متعال طلب استعانت و بخشش کرد تا دوباره به آغوش خانواده برگردند چرا که خانواده شاد و موفق خانواده‌ای است که برای باهم بودن وقت می‌گذارند، عبادت می‌کنند و با هم ورزش می‌کنند و.

در بخش دیگری از برنامه قلم پرور جلالی روانشناس اداره زندان‌ها در خصوص ویژگی‌های خانواده‌های موفق سخنانی را ایراد کرد و گفت: خانواده‌ها باید سعی کنند فرزندان خود را از آسیب‌های ماهواره‌ای و دام‌های اعتیاد دور نگه دارند و به آنها آموزش دهند.

در پایان به خردسالان شرکت کننده در مسابقه نقاشی جوایزی اهداء شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz