با پیگیری‌های مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان:
کلیه هزینه‌های بیمارستانی علی سلمانی پرداخت می‌شود

علی سلمانی

رشت رویایی- با پیگیری‌های مسعود رهنما، اداره ورزش و جوانان استان گیلان تمامی هزینه‌های بیمارستانی علی سلمانی را متقبل خواهد شد.

پس از تصادف شدید علی سلمانی ملی‌پوش اسبق بوکس و بستری شدن او در یکی از بیمارستان‌های رشت، اخبار ضد و نقیضی در رابطه به احتمال جدا شدن پای چپ او به دلیل شدت جراحات وارده جامعه ورزش و به طور خاص بوکس را در التهاب فرو برد. اما این روزها اخبار خوبی در این رابطه به گوش می‌رسد.

مسئول روابط عمومی هیئت بوکس استان گیلان در این رابطه گفت: از روز ۱۷ خرداد و به محض اطلاع از این اتفاق ناگوار، کمیته ویژه‌ای در هیئت بوکس استان جهت حل مشکل موجود به ریاست علیزاده دبیر هیئت تشکیل شد که این کمیته به طور شبانه‌روزی تمامی امورات مربوط به سلمانی را پیگیری نمود.

در ابتدا قرار شد به دلیل شدت جراحات وارده، پای چپ این بوکسور ارزشمند را قطع نمایند که پافشاری مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان، اعضای کمیته مذکور و همچنین خانواده محترم سلمانی، با تغییر پزشک معالج او و با انجام ۴ عمل پشت سر هم، از قطع پای او جلوگیری به عمل آمد.

پس از آن مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان استان طی نامه‌ای، گزارش حادثه مذکور را برای وزیر محترم ورزش و جوانان ارسال کرد و امروز خبر رسید که با دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان، تمامی هزینه‌های جراحی و درمان بوکسور گیلانی تأمین می‌شود.

او همچنین اظهار امیدواری کرد با همت مسئولین استانی و همچنین دعای خیر مردم، مصدومیت سلمانی هرچه زودتر برطرف شده و او را مجدداً بر سکوهای قهرمانی ببینیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz