بی‌احتیاطی راننده پراید در لنگرود یک کشته و ۳ مصدوم به‌جای گذاشت

تصادف پراید

رشت رویایی- بر اثر بی‌احتیاطی راننده پراید یک نفر کشته و ۳ نفر مصدوم شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از جان باختن یک تن در حادثه رانندگی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین نیک فرد از یک تصادف فوتی در این شهرستان خبرداد و گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در منطقه دریاسر این شهرستان، بلافاصله ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با بیان اینکه ماموران پلیس پس از حضور در صحنه حادثه برخورد یک دستگاه خودرو کیا با یک دستگاه خودرو پراید را مشاهده کردند، گفت: ۴ سرنشین مرد این دو خودرو که دو نفر آنها ۲۲ ساله، دونفر دیگر ۱۸ و ۲۱ ساله بودند دراین حادثه زخمی شدند.

او با اشاره به اینکه مجروحان این حادثه با پیگیری پلیس به مرکز درمانی منتقل شدند، توضیح داد: راننده ۲۲ ساله خودرو پراید بر اثر شدت جراحات پس از انتقال به مرکز درمانی جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی شهرستان لنگرود با توجه به نظر کارشناس تصادفات علت این تصادف را بی احتیاطی و تغییر مسیر ناگهانی از سوی راننده خودرو پراید بیان کرد و گفت: هر دو خودرو این حادثه به پارکینگ منتقل شدند.

نیک فرد در خاتمه خواستار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان وسایل نقلیه شد و ادامه داد: رعایت قوانین و حقوق تقدم موجب کاهش آمار تصادفات و جلوگیری از رخداد صحنه‌های دل‌خراش خواهد شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz