اولین واکنش شهردار رشت به استیضاح:
همنوایی تمامی اجزاء یک ارکستر منتج به صدای رسا و تاثیرگذار خواهد بود

نشست خبری شهردار و مدیران شهرداری رشت - خرداد ۱۳۹۵ - محمدعلی ثابت‌قدم

رشت رویایی- در جلسه روز گذشته شورای شهر رشت استیضاح سید محمدعلی ثابت‌قدم، شهردار رشت با ۶ امضا اعلام وصول شد و مقرر شد جلسه استیضاح صبح روز پنجشنبه برگزار شود.

دکتر ثابت‌قدم صبح امروز بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا / سرها بریده بینی بی‌جرم و بی جنایت

در مسیر توسعه و در شهر ما که مردمش به دنبال خلاقیت هستند، اتخاذ هر برنامه و اجرای هر فعالیت نوگرایانه و ساختارشکنانه قطعاً به تناسب ظرفیت‌های انسانی و طبیعی در بعضی از مواقع نیاز به عبور از پیچ‌های خطرناک و یا صعب‌العبور را مضاعف می‌نماید.

در این راستا همنوایی و کوک بودن تمامی اجزاء یک ارکستر قطعاً منتج به صدای رسا و تاثیرگذار بر مخاطبین خواهد گردید و اگر در فرآیند کار گروهی با تکثر زیاد هر نوازنده‌ای به فعالیت مورد نظر خود بپردازد، نتیجه‌ای جز به هم ریختگی و سردرگمی نخواهیم داشت.

از لطف و همراهی بی‌پایان مردم عزیز، دولت و نهادهای حاکمیتی و دستگاه قضائی، رسانه، مدیران و همکاران محترم که همیشه ارکان اصلی مشارکت شهر انسان‌محور بوده و خواهند بود تشکر می‌نمایم، یادمان باشد که مسیر قانون و گفتگو پاسخ هر سؤال، انتقاد و یا…است که دوری از آن به معنای بازی کردن در زمین دشمنان نظام و به فرموده رهبر معظم انقلاب متعلق به اقلیت بی‌بصیرتی است که فتنه و نفوذ را سرلوحه تفکرات و جنگ روانی خود دانسته و ارزش‌های مردم و خون شهدا را نادیده می‌انگارند.

فلذا خواهشمندم با کمال آرامش و در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان که به اندازه کافی در شرایط اقتصادی خروج از رکود، مشکلات داشته و چشم امیدی به آینده دارند با سرعت حداکثری و حضور مؤثر مردم عزیز را یاری نموده و قطعاً اکثریت محترم شورای شهر نیز نسبت به تصمیم صحیح بر اساس مصالح عمومی حسب سیر تکاملی که در شهر سبب ایجاد نشاط و امید گردیده اقدام مؤثر خواهند کرد.

سید محمدعلی ثابت‌قدم

یازدهم مردادماه هزار و سیصد و نود و پنج

بیانیه شهردار رشت - محمدعلی ثابت‌قدم

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz