با ۴ بوکسور کمتر از تیم مازندران
بوکسورهای نوجوان استان گیلان، نایب‌قهرمان کشور شدند

رشت رویایی- تیم نوجوانان هیئت بوکس استان گیلان با کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز، پس از مازندرانِ میزبان، به مقام دوم رقابت‌های بوکس نوجوانان کشور دست یافت.

هشتمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان کشور - مازندران

به گزارش سایت رسمی هیئت بوکس استان گیلان، هشتمین دوره رقابت‌های بوکس نوجوانان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، از روز جمعه اول مردادماه و با حضور ۲۴۹ بوکسور از ۳۲ استان در شهرستان بابل آغاز شد. تیم منتخب نوجوانان استان گیلان که با ده نماینده در این رقابت‌ها حاضر شده بود، به دلیل بیماری یکی از بوکسورها و نرسیدن وی به وزن کشی، عملاً با ۹ بوکسور به روی رینگ رفت.

در پایان این رقابت‌های جذاب و نفس‌گیر، تیم هیئت بوکس استان مازندران که با ترکیب کامل و ۱۳ بوکسور پای به مسابقات گذاشته بود، با ۳۱ امتیاز و برای دومین سال پیاپی به مقام قهرمانی دست یافت و هیئت بوکس گیلان با ۴ بوکسور کمتر از تیم میزبان، با کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز و ۲۴ امتیاز دوم شد. همچنین مشتزنان نوجوان همدانی نیز بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستادند.

امیرحسین دولتی (طلا)، شاهین عطایی (طلا)، علی لطفی (نقره)، علیرضا فیضی (برنز) و امیرحسین عیسی بنی یعقوب (برنز)، مدال‌آوران گیلان در این پیکارها بودند.

هدایت این تیم را فرهاد راحل و یوسف کوهی عهده دار بودند و امین قاسمی پور و علی علیزاده، رئیس و دبیر هیئت بوکس استان نیز به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می‌کردند.

شایان ذکر است نفرات برتر اوزان مختلف، به اردوی تیم ملی بوکس دعوت خواهند شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz