رشت رویایی- سرمربی تیم فوتسال بانوان می‌رشت سپیدرود گفت: به این بهانه که اسپانسری برای تیم بانوان وجود ندارد تیم ما را امسال در لیگ برتر شرکت ندادند تا به این شکل تیم می‌رشت بانوان به دسته یک سقوط کند.

 

معصومه جهانچی با نارضایتی از مسئولین در عدم توجه به ورزش بانوان گفت: برای تیم مردان میلیاردی خرج می‌کنند و برای بانوان نمی‌توانند ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون هزینه کنند. این در حالی است که هزینه کل تیم بانوان به اندازه هزینه یک بازیکن نیمکت‌نشین مردان هم نیست.

 

معصومه جهانچی ادامه داد: چند روز پیش در مسابقات کافا عنوان دومی را به دست آوردیم و به محض بازگشت به خوبی دستمزد ما را دادند و با سقوط تیم می‌رشت به دسته یک تلاش‌های چند ساله ما را نادیده گرفتند. به این بهانه که اسپانسری برای تیم بانوان وجود ندارد تیم ما را امسال در لیگ برتر شرکت ندادند تا به این شکل تیم می‌رشت بانوان به دسته یک سقوط کند.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال دختران ادامه داد: سال‌ها برای این تیم زحمت کشیدیم. بازیکن این تیم عنوان خانم گلی لیگ را به دست آورد. بازیکنان این تیم در سه سال گذشته جزو بهترین‌های لیگ برتر بودند. حق ما این است که از لیگ برتر حذف شویم؟

 

معصومه جهانچی افزود: متاسفانه تنها شعار می‌دهند اما در عمل هیچ حمایتی از ورزش بانوان نمی‌شود و نمی‌خواهند کوچکترین هزینه‌ای برای تقویت ورزش بانوان انجام دهند. جواب بازیکنان این تیم را که با عشق و علاقه سال‌ها زحمت کشیده‌اند چه کسی می‌دهد؟

 

او گفت: در سه سال گذشته حقوقی از تیم نگرفتم و حتی در بسیاری از مواقع از جیب خودم برای تیم خرج کردم. حدود صدمیلیون تومان بدهی باید پرداخت کنم اما مسئولان باشگاه اهمیتی به این موارد نمی‌دادند و هرجایی که به پول نیاز داشتیم تنها گفتند نداریم و خودتان پرداخت کنید.