[su_frame align=”left”]انبار چای[/su_frame]

رشت رویایی- نماینده مردم لنگرود خطاب به وزرای بهداشت، جهاد کشاورزی، و رئیس سازمان استاندارد گفت: به بهانه صادرات، انبارهای چای آلوده را باز می‌کنند و می‌خواهند آنها را به خورد مردم بدهند.

در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، مهرداد بائوج لاهوتی، در تذکر شفاهی خطاب به وزرای بهداشت، جهاد کشاورزی، و رئیس سازمان استاندارد گفت: به بهانه صادرات، انبارهای چای آلوده را باز می‌کنند و می‌خواهند آنها را به خورد مردم بدهند. در حالی که اگر این اتفاق بیافتد بیماری ناشی از این محصولات گریبانگیر مردم خواهد شد؛ مسئولین چگونه می‌خواهند جواب این اقدام را بدهند.

او در تذکر دیگری خطاب به وزیر رفاه، گفت: شما در گذشته وعده داده‌اید که به جای کلنگ زدن با لودر عملیات احداث بیمارستان منطقه را آغاز می‌کنید اما امروز با گذشت زمان زیادی از این به اصطلاح آغاز پروژه با لودر هنوز هیچ اتفاقی در بیمارستان تامین اجتماعی نیفتاده است.

لاهوتی در تذکر پایانی خود به رئیس جمهور گفت : رئیس جمهور دو سال پیش با حضور در جمع مردم وعده پرداخت مطالبات صیادان را داد. اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و ما به مردم چه بگوییم. بگوییم که حرف رئیس جمهور چه شده و مسئولین ذیربط به چه دلیل به آن عمل نمی‌کنند.