بهنوش بختیاری به زودی مادر می‌شود

بهنوش بختیاری

رشت رویایی- بهنوش بختیاری هنرمند پرانرژی سینما و تلویزیون که با تازگی چهل سالگی را پشت سر گذاشته به راین باور است ظاهر انسان با ورود به مرحله میان سالی دچار تغییر می‌شود و در چنین موقعیتی این زیبایی روح است که به داد آدم می‌رسد و به دختران جوانی که نگران ظاهرشان هستند توصیه می‌کند که بیشر روی قلب و فکر خود کار کنند.

این هنرمند که در کارنامه‌اش بیشتر فیلم‌ها و سریال‌های طنز ثبت شده، خندیدن و لبخند زدن را بدون هزینه می‌داند که با آن همه چیز به‌دست می‌آید و این را تجربه نموده است.

وی اعتقاد دارد زندگی گذرا است و نباید به خاطر مشکلات زیاد ناراحت شد و به آن فکر کرد چون همه چیز چاره دارد غیر از مرگ. هر صبح که بیدار می‌شود از اینکه زنده است خدا را شکر می‌کند.

بهنوش بختیاری بر خلاف ظاهرش دارای روحیه‌ای درن نگرا و یا به قول خودش تودار است و تمایل ندارد با دیگران زیاد درباره مسائل خصوصیش که در آن ناراحتی وجود داشته باشد صحبت نماید. حتی دوست ندارد به همسر و خانواده‌اش انتقال دهد. مانند موردی که که چند وقت پیش برایش اتفاق افتاده بود. او یک عمل کوچک را که ده روز طول کشید انجام داد بدون آنکه خانواده‌اش خبردار شوند. بیشتر دوست دارد مردم و خانواده‌اش را در خوشی‌هایش شریک نماید تا در غم و غصه‌هایش.

او علاوه بر انجام کارهای هنری فعالیت گسترده‌ای در زمینه تجارت دارد. و سرش حسابی شلوغ است. خود را آماده می‌کند تا مسئولیت مادر بودن را نیز تجربه نماید.تقریباً دو سال پیش به اتفاق همسرش تصمیم گرفتند سرپرستی بچه‌ای را قبول نمایند و با اقدامات اولیه که از طریق بهزیستی انجام داده بودند، اکنون مراحل قانونی کار رو به پایان بوده و خوشحال است که به زودی فرزند دخترش به جمع خانواده خواهد پیوست.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz