رشت رویایی-سرپرست تیم فوتبال سپیدرود با بیان اینکه بازیکنان این تیم می‌توانند در لیست تیم ملی حضور داشته باشند، گفت:‌ همان‌طور که قبلاً هم گفتم فکر می‌کنم در لیست تیم ملی جای بازیکنان سپیدورد خالی است. به نظرم حداقل یک نفر از تیم ما می‌تواند به اردوی تیم ملی دعوت شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسینم «پویا»، علی بهارمست درباره برتری ۲ بر یک تیم سپیدرود مقابل پدیده خراسان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال،‌ گفت:‌ به‌هرحال همان‌طور که از قبل پیش‌بینی کرده بودیم، بازی سختی در این مسابقه داشتیم. همه می‌دانند پدیده یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و در بازی‌های گذشته خود به خصوص دیدارهای خارج از خانه نتایج خوبی کسب کرده بود.

او ادامه داد:‌ می‌دانستیم پدیده کادر فنی و بازیکنان باکیفیتی دارد و در همه پست‌ها بازیکنان این تیم ویژگی‌ و هماهنگی‌ خوبی دارند و به معنای واقعی یک تیم هستند. ما نیز روی تمام نقاط ضعف و قدرت تیم پدیده کار کرده بودیم و تلاش‌مان در زمین این بود که ابتدا حریف را کنترل کنیم و در ادامه بازی خودمان را به این تیم تحمیل کنیم.

متأسفانه در دقایق ابتدایی بازی گل خوردیم، اما در ادامه با برنامه‌ریزی که کادرفنی انجام داده بود،‌ توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم و در نیمه دوم هم خوشبختانه به گل برتری رسیدیم. پدیده هم پس از دریافت گل دوم، روی دروازه ما فشار آورد تا گل عقب افتاده را جبران کند، اما ما تمام لایه‌های دفاعی تیم‌مان را پوشش داده بودیم.

سرپرست تیم سپیدرود در مورد داوری این دیدار گفت:‌ داوری مشکل خاصی نداشت، اما اعتقاد دارم در چند صحنه خطاهایی را به نفع پدیده اعلام کرد، که اگر خطا  نمی‌گرفت بهتر بود. ضمن اینکه به نظرم اخطاری که داور به حسین کعبی داد سخت‌گیرانه بود، اما همان‌طور که گفتم در مجموع داور قضاوت خوبی داشت.

بهارمست در خصوص برگزاری اولین دیدار خانگی تیم سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل، گفت:‌ طرفداران، بازیکنان و حتی کادرفنی ما علاقه خاصی به ورزشگاه عضدی دارند، اما با مشکلاتی که در این ورزشگاه وجود داشت، مسئولان تلاش کردند که استادیوم سردار جنگل را برای دیدارهای خانگی آماده کنند. ما هم از اینکه توانستیم در اولین بازی خود در این ورزشگاه از حضور هواداران‌مان بهره‌مند شویم و سه امتیاز را به دست بیاوریم،‌ خیلی خوشحالیم.

البته مشکلاتی در راه ورزشگاه سردار جنگل وجود دارد که برای حفظ جان هواداران سپیدرود باید هر چه زودتر مسیر استادیوم سردار جنگل تکمیل شود. مطمئن هستیم اگر این مشکلات برطرف شود در هر بازی می‌توانیم با حمایت کامل هواداران‌مان بازی کنیم.

او در ادامه گفت: پیروزی برابر پدیده از این بابت ارزشمند بود که برای دومین هفته پیاپی توانستیم بازی عقب‌افتاده را برگردانیم. این اتفاق برای ما خیلی خوب است و در هر دو بازی نقش هواداران بسیار پُررنگ بود. جا دارد اینجا از حمایت هواداران سپیدرود تشکر کنم که از دقیقه یک تا ۹۰ تیم خود را تشویق کردند. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز این بازی را به هواداران‌مان تقدیم کنیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود با بیان اینکه بازیکنان این تیم می‌توانند در لیست تیم ملی حضور داشته باشند، گفت:‌ همان‌طور که قبلاً هم گفتم فکر می‌کنم در لیست تیم ملی جای بازیکنان سپیدورد خالی است. به نظرم حداقل یک نفر از تیم ما می‌تواند به اردوی تیم ملی دعوت شود.

خواهش من این است که کادر فنی تیم ملی بازیکنان تیم ما را هم مدنظر داشته باشند. امید سام‌کن، حسین ابراهیمی، سیدهادی موسوی، محمد حسینی، پویا نزهتی و چند بازیکن دیگر تیم ما قابلیت دعوت به تیم ملی را دارند.