الیاس حضرتی در دیدار با مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان:
بزرگ‌ترین دغدغه نظام، بیکاری جوانان است

الیاس حضرتی - محمود ایزددوست

رشت رویایی- الیاس حضرتی در نشستی با مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان به بررسی عملکرد این اداره پرداخت.

به گزارش رشت رویایی، نشست دکتر الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با محمود ایزددوست، مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان و مازیار صیادی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان مهندس خلقت‌دوست، رییس دفتر الیاس حضرتی و سرپرست روزنامه اعتماد در گیلان و مدیران مهندس سلمان‌نژاد و مهندس گوهر و مهندس تحویلداری و دکتر پهلوان و مشاورین مدیرکل مهندس جاوید و روسای ادارات ستادی و کارشناسان زیر مجموعه عصر پنجشنبه اول مهرماه در سالن تدبیر اداره کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

در این نشست ابتدا ایزددوست، مدیرکل گزارشی از عملکرد اداره کل را ارائه کرد و گفت: در مدت دو سال قبول مسوولیت با همکاری دلسوزانه و همدلی در اداره کل قادر گردید رتبه اداره کل را از ۲۵ در سطح کشور به رتبه ششم در سال ۹۴ برسد و همچنین در حوزه مسکن مهر از ۱۵ هزار واحد در دست اجرا بیش از ۱۰ هزار واحد واگذار گردیده است.

مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان نیز در حوزه تعاون و کارآفرینی گفت که طرح مشاغل خانگی را در روستاها در دست اقدام دارد و با شعار هر روستا یک تعاونی مشاغل خانگی نوید داد بیکاری در گیلان به حداقل ممکن می‌رسد.

سپس دکتر الیاس حضرتی به مناسبت هفته دفاع مقدس به نکاتی درباره مقایسه و ایمان رزمندگان و امکانات حداقلی در اوایل جنگ و از دست ندادن یک وجب خاک و دادن شهدای ارزنده برای دفاع از حریم انقلاب و اسلام تحلیلی ارزشمندی اشاره کرد.

حضرتی درباره حوزه‌های اقتصادی و تعاون و نقش اقتصاد در تامین امنیت جامعه گفت: در حال حاضر بزرگ‌ترین دغدغه نظام بیکاری جوانان است که تعاون در ایجاد اشتعال می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد.

دکتر حضرتی در ادامه به روند مدیریتی و رشد بالنده اداره کل در سطح کشور اشاره کرد و گفت: این رشد قطعاً محصول همدلی و مدیریت بالنده آقای ایزددوست و کلیه مجموعه توانمند است.

او در ادامه گفت: شناخت قدیمی و دیرینه از حاج محمود ایزددوست از زمان شکل‌گیری انقلاب دارد و آمادگی همکاری همه‌جانبه جهت تقویت بخش تعاون و کارآفرینی را دارد.

الیاس حضرتی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، سابقه چند دوره نمایندگی مردم رشت را داشته است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz