[su_frame align=”center”]الیاس حضرتی - محمود ایزددوست[/su_frame]

رشت رویایی- الیاس حضرتی در نشستی با مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان به بررسی عملکرد این اداره پرداخت.

به گزارش رشت رویایی، نشست دکتر الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با محمود ایزددوست، مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان و مازیار صیادی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان مهندس خلقت‌دوست، رییس دفتر الیاس حضرتی و سرپرست روزنامه اعتماد در گیلان و مدیران مهندس سلمان‌نژاد و مهندس گوهر و مهندس تحویلداری و دکتر پهلوان و مشاورین مدیرکل مهندس جاوید و روسای ادارات ستادی و کارشناسان زیر مجموعه عصر پنجشنبه اول مهرماه در سالن تدبیر اداره کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

در این نشست ابتدا ایزددوست، مدیرکل گزارشی از عملکرد اداره کل را ارائه کرد و گفت: در مدت دو سال قبول مسوولیت با همکاری دلسوزانه و همدلی در اداره کل قادر گردید رتبه اداره کل را از ۲۵ در سطح کشور به رتبه ششم در سال ۹۴ برسد و همچنین در حوزه مسکن مهر از ۱۵ هزار واحد در دست اجرا بیش از ۱۰ هزار واحد واگذار گردیده است.

مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی گیلان نیز در حوزه تعاون و کارآفرینی گفت که طرح مشاغل خانگی را در روستاها در دست اقدام دارد و با شعار هر روستا یک تعاونی مشاغل خانگی نوید داد بیکاری در گیلان به حداقل ممکن می‌رسد.

سپس دکتر الیاس حضرتی به مناسبت هفته دفاع مقدس به نکاتی درباره مقایسه و ایمان رزمندگان و امکانات حداقلی در اوایل جنگ و از دست ندادن یک وجب خاک و دادن شهدای ارزنده برای دفاع از حریم انقلاب و اسلام تحلیلی ارزشمندی اشاره کرد.

حضرتی درباره حوزه‌های اقتصادی و تعاون و نقش اقتصاد در تامین امنیت جامعه گفت: در حال حاضر بزرگ‌ترین دغدغه نظام بیکاری جوانان است که تعاون در ایجاد اشتعال می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد.

دکتر حضرتی در ادامه به روند مدیریتی و رشد بالنده اداره کل در سطح کشور اشاره کرد و گفت: این رشد قطعاً محصول همدلی و مدیریت بالنده آقای ایزددوست و کلیه مجموعه توانمند است.

او در ادامه گفت: شناخت قدیمی و دیرینه از حاج محمود ایزددوست از زمان شکل‌گیری انقلاب دارد و آمادگی همکاری همه‌جانبه جهت تقویت بخش تعاون و کارآفرینی را دارد.

الیاس حضرتی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، سابقه چند دوره نمایندگی مردم رشت را داشته است.