[su_frame align=”left”]رالی - اتومبیل‌رانی[/su_frame]

رشت رویایی- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان از برگزاری مسابقه بزرگ اتومبیلرانی «رالی» خانوادگی این استان در مسیر لاهیجان‌ ـ‌ فومن خبر داد.

به گزارش فارس، محمدرضا جعفری‌خیرخواه بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان یکی از برنامه‌های هفته ناجا را برگزاری مسابقات رالی خانوادگی عنوان کرد.

او با بیان اینکه این مسابقه با همکاری هیأت اتومبیلرانی گیلان و شهرستان فومن برگزار می‌شود، افزود: مسابقه رالی روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه جاری برگزار می‌شود.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان برگزاری مسابقه رالی را با حضور خانواده‌های علاقه‌مند به این رشته ذکر کرد.

او مسیر مسابقات رالی خانوادگی را از لاهیجان تا فومن بیان کرد و ادامه داد: حرکت شرکت کنندگان ساعت ۱۴ روز ۱۱ مهر ماه جاری از لاهیجان آغاز و در فومن به پایان می‌رسد.

جعفری خیرخواه القای فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و ایجاد روحیه تعاون و نشاط در بین اعضای خانواده را از اهداف مسابقه مذکور برشمرد.

او با دعوت از مردم گیلان برای حضور در مسابقات رالی، یادآور شد: در پایان مسابقه رالی جوایز ارزنده و نفیس نقدی و غیرنقدی به نفرات برتر اهدا می‌شود.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان از علاقه‌مندان خواست تا برای شرکت در مسابقه رالی خانوادگی به دفاتر هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان‌ها و مرکز گیلان مراجعه کنند.

او برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در روز جمعه ۹ مهر ماه جاری را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: مسیر این همایش از گلزار شهدای رشت تا میدان شهدای ذهاب است.

جعفری‌خیرخواه با بیان اینکه مسابقه رالی به مناسبت هفته ناجا برگزار می‌شود، یادآور شد: در پایان این همایش نیز به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز نفیس غیرنقدی پرداخت می‌شود.