برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنر دانشجویی «ققنوس» درگیلان

دومین جشنواره فرهنگی و هنر دانشجویی «ققنوس» اسفندماه امسال در گیلان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا دومین جشنواره فرهنگی و هنر دانشجویی «ققنوس» از سوی سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت برگزار می شود.

تئاتر صحنه ای، تئاتر خیابانی،استندآپ کمدی،فیلم کوتاه،فیلم مستند و موسیقی از جمله بخش های جشنوارع مذکور است. البته جهت سهولت دانشجویان برای شرکت در جشواره با تصمیم گیری شورای جشواره «بخش آزاد» نیز به جشواره اضافه شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ققنوس تا ۲۰ دی ماه ۹۵ می باشد و نفرات راه یافته به جشنواره تا ۲۵ دی ماه معرفی خواهند شد.

آیین اختتامیه جشواره به مدت یک هفته در اسفندماه امسال برگزار و نفران برگزیده معرفی می گردد.

دانشجویان علاقمند به شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارائه آثار خود به دبیرخانه جشنواره به نشانی رشت، میدان نیروی دریایی، سازمان و یا دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه خود مراجعه کنند. همچنین می توانند با شماره ۰۱۳۳۳۱۴۵۶۳۵ تماس حاصل نمایند.

فراخوان دومین جشنواره ققنوس از ۲۵ آذرماه امسال در فضای مجازی شروع شده است.

موضوعات جشنواره در بخش کشوری شامل اقتصاد مقاومتی،عدالت و برابری،سبک زندگی امامان و معصومین(ع)، هنر غربی،هنر دینی،فرهنگ و آداب و رسوم بومی و محلی، مبارزه با مفاسد اقتصادی،آیین ها و عزاداری ایرانی – اسلامی و سبک زندگی و مطالعات دانشجویی؛در بخش استانی شامل حجاب،نهضت جنگل و بیداری اسلام،مفاخر گیلان،شهید و شهادت،دفاع مقدس،انقلاب اسلامی،محیط زیست و طبیعت و معضلات اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی است.

دومین جشنواره ققنوس

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz