برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مدارس گیلان

2324221

رشت رویایی- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی این کانون در مدارس استان خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان، علی پورحسن با اعلام این ‌خبر گفت: افزایش گستره‌ فعالیت‌ها و فراهم‌آوردن امکان دسترسی آسان‌تر مخاطبان به کتاب و محصولات‌ فرهنگی ازجمله اهداف حضور فروشگاه و نمایشگاه سیار شهری کانون در مدارس استان گیلان است.

او با بیان‌ اینکه گسترش فرهنگ‌ مطالعه از رسالت‌های این دستگاه فرهنگی است اضافه کرد: فروشگاه و نمایشگاه سیارکانون با حضور درمدارس استان، به‌ویژه مناطق کم‌ بهره تلاش دارد زمینه‌ گسترش فرهنگ مطالعه و هم‌چنین معرفی افزون‌تر فعالیت‌های کتاب محورکانون را به کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها فراهم‌کند.

پورحسن هم‌چنین از برپایی نمایشگاه‌عرضه‌ کتاب و محصولات فرهنگی در مدارس سراسر استان خبرداد و  همراهی مسوولان آموزش و پرورش را درمسیر تلاش برای ارتقای سطح توان‌مندی‌کودکان ونوجوانان ایران اسلامی سازنده‌ و قابل تقدیرخواند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در ادامه کتاب، نوشت‌افزار بانمادهای ایرانی اسلامی، لوح‌های فشرده و سرگرمی‌های سازنده‌ی کانون را ازجمله محصولات فرهنگی اعلام کرد که با راهنمایی‌ کارکنان آگاه به مسایل فرهنگی کانون به‌دانش‌آموزان ارایه‌می شود.

‌پورحسن مدرسه‌ شهدای سلیمانداراب رشت را میزبان کنونی فروشگاه سیار شهری کانون گیلان اعلام و ابراز امیدواری کرد: با افزایش این فروشگاه‌ها شرایط بهره‌مندی تمامی کودکان و نوجوانان از این امکان مناسب فرهنگی فراهم ‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz