شوک جهانپور نتیجه داد
برد قاطع داماش برابر آلومینیوم بندرعباس

فوتبال داماش

رشت رویایی– تیم فوتبال داماش گیلان توانست با پیروزی ۳ بر ۰ برابر آلومینیوم هرمزگان به بقا در لیگ یک امیدوار بماند.

به گزارش تسنیم از هفته ۳۳ رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶:۳۰ دو تیم داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان در ورزشگاه عضدی رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۰ تیم داماش گیلان به پایان رسید.

ترکیب داماش:
میلاد پورقلی، مهیار نوری، مجتبی فرزام‌پور، هادی سهرابی، محمد رستمی، حسن نجفی، محمد جعفری، حسین حجازیان، حمید خدابنده‌لو، مصطفی حاجتی و آرمین منفرد دوست.
سرمربی: افشین ناظمی

ترکیب آلومینیوم:
امیر مقداد مالکی، مسعود رزم‌پوش، حکیم حزباوی پور، شیرزاد فربد، بابک پورغلامی، محسن چگینی، سعید داه رو، رضا ساربان، مصطفی کریمی، میلادصالحی و صائب یونسی.
سرمربی: عباس سرخاب

نتیجه بازی: داماش ۳ _ آلومینیوم ۰
زننده گل: مصطفی حاجتی دقیقه ۳۱، حمید خدابنده‌لو دقیقه ۴۵ و حافظ یعقوبی دقیقه ۹۰ (داماش گیلان)
کارت قرمز: مهیار نوری

شرح بازی:
شرح نیمه اول: بازی با حملات دو تیم بر روی دروازه یکدیگر آغاز شد اما موقعیت‌ها آنچنان نبود که دو تیم بتوانند راهی به دروازه یکدیگر پیدا کنند اما شوت بیرون محوطه جریمه مصطفی حاجتی قفل دروازه آلومینیوم را برای اولین بار گشود.
داماشی‌ها غرق شادی بودند که اخراج مهیار نوری معادلات افشین ناظمی برای این بازی را به هم ریخت و تیم داماش به بازی تدافعی روی آورد اما در حملات بی‌هدف آلومینیوم، این بازیکنان داماش بودند که توانستند گل دوم را توسط حمید خدابنده‌لو وارد دروازه آلومینیوم کنند تا بازی در نیمه اول با دو گل به پایان برسد.

شرح نیمه دوم: داماشی‌ها نیمه دوم را با احتیاط آغاز و با بازی تدافعی چشم  به ضد حملات برای رسیدن به دروازه آلومینیوم داشتند و این آلومینیوم بود که در بیشتر زمان بازی توپ و میدان را در اختیار داشت اما آن‌ها نتوانستند از موقعیت‌هایشان استفاده کنند تا برخلاف جریان بازی در دقیقه ۹۰ بازی گل سوم را دریافت کنند تا داماش بتواند با این پیروزی به بازی‌های آینده امیدوار باشد.

حاشیه:
داور در نیمه اول ۲ دقیقه و در نیمه دوم ۳ دقیقه وقت اضافی اعلام کرد.
حدود ۲۵۰۰ نفر بازی را از نزدیک تماشا کردند.
داماش با این برد به رده ۱۸ جدول صعود کرد و با یک اختلاف امتیاز چشم به بازی‌های آینده برای فرار از سقوط دارد.
آلومینیوم با این باخت در همان رده ۲۰ جدول باقی ماند تا احتمال سقوطش افزایش یابد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz