رشت رویایی- برخورد شدید خودروی سواری با پایه‌های پل روگذر سه نفر را به کام مرگ کشاند.

[su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame]

به نقل از سازمان آتش‌نشانی تهران، طی اطلاع‌رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی رانندگان خودروهای عبوری، آتش‌نشانان ایستگاه ۶۱ و ۷۵ به همراه گروه امداد و نجات ۱۰ با هماهنگی ستاد فرماندهی در ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز به بزرگراه شهید بابایی (مسیر غرب به شرق)، زیر پل شهید صیاد شیرازی اعزام شدند.

افسر آماده منطقه سه عملیات در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری با چهار نفر سرنشین در حال حرکت در بزرگراه بود که به علت نامعلومی کنترل وسیله نقلیه از دست راننده خارج شده و خودرو سواری به‌شدت با پایه‌های پل روگذر برخورد کرده و واژگون شده بود.

مجید حاتمیان با اشاره به اینکه همه سرنشینان در اتاقک درهم‌پیچیده خودرو گرفتار شده بودند، افزود: نیروهای عملیاتی بلافاصله با نصب علائم هشداردهنده در مسیر بزرگراه و قطع جریان برق خودرو سواری، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نجات مشغول برش قطعات بدنه خودرو سواری شدند.

او همچنین گفت: آتش‌نشانان پس از برش بدنه خودرو به سرعت و با احتیاط کامل سرنشینان را از بین آهن‌پاره‌های بدنه خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

حاتمیان توضیح داد: پس از انجام معاینات اولیه از سوی عوامل اورژانس متأسفانه مشخص شد سه نفر از سرنشینان (دو مرد حدوداً ۳۰ ساله و یک خانم ۲۳ ساله) در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده‌اند و سرنشین دیگر این خودرو (خانمی ۲۲ ساله) به طور معجزه‌آسایی جان سالم به در برده بود که به مراکز درمانی منتقل شد.

گفتنی است، نیروهای عملیاتی پس از بازگرداندن خودرو سواری به حالت اولیه و تحویل محل حادثه به عوامل پلیس راهور برای بررسی علت بروز این حادثه، به مأموریت خود پایان دادند.

[su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame] [su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame] [su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame] [su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame] [su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame] [su_frame align=”center”]برخورد مرگبار خودرو با پایه های پل روگذر - بزرگراه شهید بابایی تهران[/su_frame]