برخورد قضایی با دست‌فروشان در محدوده امام‌زاده هاشم

رشت رویایی- دکه‌های غیرمجاز حریم راه محور رشت-قزوین با حکم قضایی تخریب شد.

دکه‌های غیرمجاز حریم راه محور رشت-قزوین با حکم قضایی تخریب شد

بنا بر اعلام روابط عمومی اداره راه و شهرسازی استان گیلان جمع‌آوری دکه‌ها و دست‌فروشان و رفع آثار تجاوز به حریم راه رشت _ قزوین در محدوده امام‌زاده هاشم پس از اخذ نیابت از رئیس محترم حوزه قضایی بخش سنگر امروز صورت گرفت.

گفتنی است این جمع‌آوری با بهره‌گیری از نیروهای انتظامی سراوان و راهداران اداره راه و شهرسازی شهرستان رشت انجام گردید.

ارتقای ایمنی در حریم راه‌های بندرانزلی و فومن
رئیس راه و شهرسازی شهرستان بندرانزلی گفت: در راستای ارتقاع ایمنی، محور آبکنار به ضیابر عملیات بوته زنی و علف تراشی محور فوق توسط عوامل راهداری اداره راه و شهرسازی بندر انزلی آغاز گردید.

مهندس حجت عطایی گفت: عملیات بوته و علفتراشی و آشکارسازی علایم راهنمایی در جاده‌ها نقش مهمی در دید رانندگان دارد و از آنجایکه علایم رانندگی زبان گویای جاده هستند و آشکارسازی آنها از اقدامات مهم در بخش راهداری در این فصل می‌باشد.

رئیس راه و شهرسازی فومن گفت: به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی، ساماندهی حریم راه‌ها علفتراشی جاده سروان در تقاطع هم‌سطح رود پیش به طول سه کیلومتر در حال انجام می‌باشد.

همچنین نیما شفقی گفت: در راستای حفظ حرائم راه‌های اصلی و جلوگیری از اخلال در امر تردد، اخطار و تذکر جدی به متجاوزین حریم قانونی که با گذاشتن اقلام و وسایل شغلی خود در داخل حریم شده‌اند با همکاری فرماندهی پلیس‌راه و نماینده فرمانداری و شورای ترافیک شهرستان انجام گرفت.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz