برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل پل صابرین رشت +تصاویر

برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل پل صابرین رشت

رشت رویایی- برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل پل صابرین رشت منجر به مصدومیت دو سرنشین آن شد.

این حادثه رانندگی توسط رانندگان خودروهای عبوری در ساعت ۵:۲۱ دقیقه بامداد امروز از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش‌نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۴ آتش‌نشانی به همراه یک دستگاه خودرو اطفایی و نجات به محل حادثه واقع در بلوار شهید اردشیری، پل روگذر صابرین اعزام شدند.

بهمن اکبر زاده مسوول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی در این باره گفت: یک دستگاه خودروی سواری به همراه سه سرنشین در مسیر میدان صابرین به میدان قلی‌پور در حال حرکت بوده که به عللی پس از برخورد شدید با گاردریل در میانه پل متوقف شد.

او با بیان اینکه یکی از سرنشینان خودرو به‌واسطه بیرون بودن یکی از دستانش در هنگام حادثه تصادف به شدت با گاردریل برخورد و نهایتاً موجبات مصدومیت شدید از ناحیه دست و سرش فراهم شد افزود: شدت حادثه موجب محبوس شدن سرنشین شد که آتش‌نشانان به سرعت با نصب علائم هشداردهنده و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص و با احتیاط کامل سرنشین مرد که دچار مصدومیت شده بود را از خودرو خارج کردند.

او در ادامه گفت: در این حادثه یک تن دیگر از سرنشینان دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد که هر دو سرنشین توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل پل صابرین رشت برخورد شدید خودروی سواری با گاردریل پل صابرین رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz