برخورد با افزایش تعرفه خدمات نهادهای اجرایی در گیلان

رشت رویایی- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از برخورد با هرگونه افزایش تعرفه غیرقانونی خدمات دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در این استان خبر داد.

علی منتظری

علی منتظری ظهر امروز در جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان رعایت موازین قانونی و عدم افزایش غیرقانونی تعرفه‌های خدماتی را مورد تأکید نهادها و دستگاه‌های خدمات‌رسان قرار داد.

وی با بیان اینکه با دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسانی که خارج از ضوابط قانونی اقدام به افزایش تعرفه خدمات خود کنند، در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی برخورد می‌شود، تصریح کرد: امسال با توجه به نام‌گذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، ضرورت دارد اقتصاد سالم و پویا را در جامعه رواج دهیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تأکید بر اینکه با هرگونه شرایطی که موجب نگرانی و فشار اقتصادی بر شهروندان شود مقابله می‌کنیم، خاطرنشان کرد: ستاد خبری ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان آماده دریافت گزارش‌ها و مشاهدات مردمی در زمینه افزایش تعرفه‌های غیرقانونی سازمان‌ها، اداره‌ها، نهادهای خدمات‌رسان عمومی و … است.

وی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را از مهم‌ترین الزامات تمام بخش‌ها دانست و یادآور شد: بنگاه‌های اقتصادی، واحدهای تولیدی، صنفی و دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان به شهروندان مورد تأکید مسئولان خدمتگزار است.

منتظری متذکر شد: با دریافت گزارش‌های مردمی، پس از بررسی‌های لازم در صورت کشف جرائم با تشکیل پرونده و ارجاع به تعزیرات حکومتی استان، با متخلفان بخش دولتی و غیر دولتی طبق قانون تعزیرات برخورد می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz