[su_frame align=”center”]گردهمایی اصلاح‌طلبان در ستاد محمدصادق حسنی کاندیدای اصلاح‌طلبان در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم[/su_frame]

رشت رویایی- دو نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از محمدصادق حسنی جوریابی به عنوان تنها کاندیدای مورد حمایت اصلاحات در رشت اعلام حمایت کردند.

به گزارش ایلنا، الیاس حضرتی در جمع هزاران نفر از طرفداران حسنی جوریابی در رشت گفت: انتخابات صحنه پرشور حضور مردم برای مشروعیت بخشیدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است نظامی که شهیدان زیادی را نثار انقلاب و حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای آن کرده است.

وی افزود: سال‌های سال است که در این نظام مردم در حال تمرین دموکراسی با انتخاب نمایندگان، مسولان و مدیران خود هستتد و باید انتخابات را جدی تلقی کنیم.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم ادامه داد: رژیم پهلوی که سراسر استبداد موروثی بوده است با اعتقاد مردم به بنیان‌گذار انقلاب اسلامی تغییر کرد و در حال حاضر باید این نظام برخاسته از مردم را حفظ کنیم.

مدیر مسئول روزنامه اعتماد ضمن حمایت از حسنی جوریابی، گفت: انتخاب اصلح مردم باعث می‌شود که افرادی با لیاقت، صادق و خدمتگزار وارد مجلس شوند و تمام تلاش خود را برای توسعه شهرستان و استان به خرج دهند.

حضرتی با بیان اینکه ابرقدرت‌ها در دنیا با ابزارهای اقتصادی، سیاسی و نظامی مختلف سعی در تسلط بر مردم کشورهای منطقه خاورمیانه دارند، گفت: در حال حاضر با پدیده شوم داعش می‌خواهند بر جهان اسلام مسلط شوند.

وی افزود: با درایت خردمندانه مقام معظم رهبری، امنیت در کشور برقرار است و ما باید با وحدت این انسجام ملی را به نمایش بگذاریم.

حضرتی با اشاره به این برهه از انتخابات اظهار کرد: انتخابات فرصت تاریخی ملت است و مخالفان انقلاب اتحاد مردم ایران را در ۷ اسفند ۹۴ مشاهده کردند.

مدیر مسئول روزنامه اعتماد، افزود: ما ملتی هستیم بیدار، هوشیار و صبور در برابر مشکلات و باید با انتخاب افراد اصلح، ضعف‌های مدیریتی و کارشکنی‌های موجود را پایان بخشیم.

وی تصریح کرد: همه ما به دنبال حفظ آرمان‌های انقلاب و کوشش برای رفع فساد در کشور هستیم و حضور مردم در پای صندوق رأی به این برنامه‌ها سندیت می‌بخشد.