[su_frame align=”left”]حسن خسته‌بند[/su_frame]

رشت رویایی- نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی می‌گوید تمهیداتی را اندیشیده‌اند تا این تیم بتواند با خرید سهمیه تیم نفت تهران فصل آینده را نیز در لیگ برتر حضور داشته باشد.

به گزارش ورزش سه، حسن خسته‌بند در رابطه با اوضاع تیم ملوان و شرایط انزلی پس از سقوط این تیم به لیگ دسته اول می‌گوید: همان‌طور که همه می‌دانند مردم انزلی با ملوان رشد می‌کنند و با هواداری این تیم زندگی می‌کنند، اینجا همه از کودکی طرفدار ملوان هستند بنابراین اصلاً عجیب نیست که این تیم دچار ناکامی شود انزلیچی‌ها افسرده شوند و از شرایط ناراحت باشند.

او ادامه داد: می‌توان گفت ملوان تنها تیمی است که از یک کلان‌شهر نیست و همیشه هم در سطح اول فوتبال ایران بوده است، این تیم همیشه در تیم ملی ایران بازیکن داشته و این نشان از فوتبال خیز بودن این منطقه دارد، در فصلی که گذشت بیش از ۶ میلیارد تومان برای این تیم هزینه شد اما به دلایل مختلف نتیجه‌گیری لازم به وجود نیامد.

نماینده مردم انزلی ادامه داد: البته پیش از این هم ملوانان به لیگ دسته اول سقوط کرده بودند و با لیاقت توانستند بازهم به لیگ برتر برسند اما در حال حاضر و با توجه به شرایطی که برای تیم نفت به وجود آمده است ترجیح می‌دهیم سهمیه لیگ برتر این تیم را خریداری کنیم تا یکی از ریشه دارترین تیم‌های حاضر در فوتبال ایران بازهم در لیگ برتر حضور داشته باشد.

او در رابطه با اقدامات صورت گرفته در این باره گفت: جلسه‌ای با استاندار داشتم و پس از آن آقای استاندار به ریاست جمهوری نامه نوشتند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند و علاوه بر آن اقداماتی هم داشتند، بنده هم در مجلس پیگیر این موضوع هستم، نامه‌ای هم بنده به ریاست جمهوری نوشتم و زمانی که برای افتتاح مجلس تشریف آورده بودند به ایشان تحویل دادم.

خسته‌بند در ادامه گفت: علاوه بر آن درخواست‌هایی به وزرای محترم ورزش و نفت دادم و به صورت حضوری نیز با آقای زنگنه ملاقاتی داشتم و با وی در این باره به صحبت پرداختم. آقای لاریجانی هم با ایشان صحبت کردند تا به امید خداوند بهترین اتفاق در این باره بیفتد و مردم انزلی از حضور دوباره تیمشان در لیگ برتر شادمان شوند. علاوه بر تمام این‌ها آقای دنیامالی هم از تهران پیگیر این مسئله هستند تا بتوانند مسائل را هموار کنند.

او در پایان گفت: احتمالاً تا روز یکشنبه و یا دوشنبه در این باره تصمیم‌گیری لازم انجام می‌شود، ما هم بسیار امیدوار هستیم که در صورت کمک و مساعدت دوستان بتوانیم این انتقال را عملی کنیم تا ملوان به عنوان تیمی فراشهرستانی که نیم قرن سابقه را با خود یدک می‌کشد بازهم در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد و این موضوع باعث خوشحالی مردم بندرانزلی و استان گیلان شود.