بدرقه کاروان خدام العترت شهرداری رشت از میدان ذهاب

بدرقه کاروان خدام العترت در پیاده‌راه فرهنگی رشت - آبان ۱۳۹۵

رشت رویایی- ظهر امروز کاروان خدام العترت مجموعه کارکنان شهرداری رشت با بدرقه موسوی روزان رییس کمیسیون فرهنگی شورای ، فاطمه شیرزاد سخنگو شورا و امیر حسین علوی رییس برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت، مجموعه مدیریت شهری و جمع کثیری از شهروندان شهر رشت برای خدمات‌رسانی به زائران عازم کربلای معلی شدند.

همراهی ۲۰ نفر از هنرمندان گیلان در کاروان خدام العترت

رییس ستاد اربعین شهرداری رشت در سخنانی گفت: امروز جمعی از همکاران شهرداری رشت به سان قطره‌ای از اقیانوس عشق به حضرت ابا عبدااله الحسین برای خدمات رسانی به زائران حرم امام حسین عازم کربلای معلی هستند.

علیرضا قانع با تاکید بر اینکه حرکت این کاروان بر اساس مصوبه شورا بوده، گفت: مقصد اول این کاروان سامرا بوده، اما با توجه به ناامنی سامرا همکاران ما در کربلا مستقر خواهند شد.

بدرقه کاروان خدام العترت در پیاده‌راه فرهنگی رشت - آبان ۱۳۹۵ - علیرضا قانع

 

او با اشاره به همراهی ۲۰ نفر از هنرمندان گیلان در این کاروان افزود: در این کاروان برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی متعددی برگزار خواهد شد، هنرمندان همراه با این کاروان با اجرای تعزیه و دیگر برنامه‌های فرهنگی چون تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار خواهند کرد.

همکاران شهرداری برای زیارت عتبات عالیات انتخاب شده‌اند

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی  شورای اسلامی شهر رشت در بدرقه کاروان خدام العترت شهرداری گفت: امروز همکاران ما در شهرداری برای حضور در کربلا انتخاب شده اند.

موسوی روزان با قدردانی از دکتر ثابت قدم و سازمان فرهنگی و ورزشی در راه اندازی و همراهی  این کاروان یادآور شد: امید است تمامی زائرین حرم اباعبدالله الحسین و نیز کسانی که با این کاروان عازم کربلا می شوند به سلامت به آغوش خانواده های خود بازگردند.

بدرقه کاروان خدام العترت در پیاده‌راه فرهنگی رشت - آبان ۱۳۹۵ - رضا موسوی روزان

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت یادآور شد: کسانی که در طول این مدت به زائرین خدمات رسانی می کنند اجرشان کمتر از یاران امام حسین نیست.

او در پایان از اعضای کاروان درخواست کرد که از کاروان جدا نشوند وبه توصیه های سرگروههای خود توجه کامل داشته باشند.

اعضای کاروان خدام العترت سفیران فرهنگی شهر رشت هستند

در بخش دیگری از این مراسم فاطمه شیرزاد اعضای کاروان خدام العترت را سفیران فرهنگی شهر رشت برشمرد و تصریح کرد: امروز همکاران ما در این کاروان پیام آوران مردم ولایتمدار شهر رست در این سفر عظیم هستند.

بدرقه کاروان خدام العترت در پیاده‌راه فرهنگی رشت - آبان ۱۳۹۵ - فاطمه شیرزاد

سخنگوی شورا اعزام کاروان خدام العترت را اقدامی بزرگ از سوی شهرداری و شورا خواند و گفت: امروز در بین ۱۰۰ نفر از همکاران شهرداری رشت ۳۷ نفر از پاکبانان ارجمندمان افتخار زیارت حرم امام حسین را پیدا خواهند کرد.

گزارش تصویری بدرقه کاروان خدام العترت در پیاده‌راه فرهنگی رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz