[su_frame align=”center”]استاندار[/su_frame]

رشت رویایی- استاندار گیلان حضور کم نظیر مردم در انتخابات را مقتدرانه همراه با دانایی ذکر کرد و گفت: با برنامه‌ریزی دقیق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کردیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمد علی نجفی مشارکت مردم استان در این دوره از انتخابات را در مقایسه با کشور بیشتر عنوان کرد و اگفت: درصد مشارکت در گیلان ، نزدیک به ۸۳ درصد است.

اوبا اشاره به اینکه در روند برگزاری انتخابات نیروهای دست اندر کار خوب عمل کردند، اضافه کرد: باتلاش و کوشش، هماهنگی و برنامه‌ریزی دقیق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کردیم.

استاندار گیلان گفت: زیبایی انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه امسال این بود که مردم در فضایی آرام و با نشاط در پای صندوق‌های اخذ رأی حضور یافتند و این موفقیت متعلق به مردم است.

دکتر نجفی گفت: مردم با حضور مقتدرانه با علم و دانایی و همچنین با اهداف مشخص، پیام همبستگی ملت ایران را به جهانیان اعلام کردند.

او گفت: بداخلاقی های اخیر به این معنا است که عده ای هنوز پیام روشن ملت ایران را درک نکرده اند و در انجام محاسبات خود در خصوص مطالبات جامعه دچار خطاهای استراتژیک هستند.

او با بیان این که حجت الاسلام روحانی ۵۷ درصد آراء میانگین کشوری را به خود اختصاص داده، گفت: این در حالیست که در گیلان بیشتر از ۶۹ درصد به دکتر روحانی رای داده اند.

استاندار گیلان اضافه کرد : آرای ۷۰ درصد مردم گیلان و بیشتر از سال ۹۲ به گفتمان دکتر روحانی و این علاقمندی آنها ، تکالیف ما را برای خدمت بیشتر می‌کند.

دکتر نجفی اضافه کرد: افزایش آرای حجت الاسلام روحانی در گیلان با وجود تلاشهای بی وقفه عده ای به منظور نادیده انگاشتن دستاوردهای دولت بدست آمد و مردم به خوبی نشان دادند که کدام روش را برای اداره‌ کشور می‌پسندند ضمن اینکه تکلیف ما را برای کار وتلاش بیشتر سنگین کرده است.