عضو شورای شهر رشت:
بخشی از عقب‌ماندگی رشت به دلیل بی‌توجهی مسؤولان و کم‌کاری نمایندگان آن است

تصویب لایحه احداث تراموا شورای شهر

رشت رویایی- عضو شورای اسلامی شهر رشت بخشی از عقب‌ماندگی این شهر را به دلیل کم‌کاری نمایندگان مجلس دانست و گفت: پیشرفت‌های عمرانی شهر رشت در شأن مردم آن نیست.

به گزارش فارس، محمدحسین واثق کارگرنیا شب گذشته در جریان بازدید از طرح‌های عمرانی این شهر گفت: اقدام‌های عمرانی که طی چند سال اخیر در شهر رشت انجام شد خوب بود اما هنوز با استانداردهای آرمان‌شهر فاصله بسیار زیادی داریم.

او بخشی از عقب‌ماندگی شهر رشت از استانداردهای شهری را به دلیل بی‌توجهی مسؤولان و کم‌کاری نمایندگان مردم رشت در مجلس عنوان کرد.

این مسؤول ادامه داد: در چند سال اخیر نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی توفیق چندانی در جذب اعتبارات ملی نداشته‌اند.

او با اشاره به تاثیرگذاری نقش اختلافات داخلی در عقب‌ماندگی این شهر، گفت: اختلافات داخلی در عقب‌ماندگی رشت تاثیرگذار بوده است.

واثق‌کارگرنیا ادامه داد: عدم تعامل لازم در بین مجریان و متصدیان امور موجب شده تا شهر رشت که در سال‌های نه چندان دور در بسیاری از بخش‌ها جزو نخستین‌ها در کشور بود امروزه توفیق چندانی نداشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به حضور نیروهای مازاد در شهرداری رشت گفت: در سال‌های قبل به دلیل جذب نیروی مازاد در شهرداری رشت امروزه بیش از ۶۰۰ نیروی مازاد بر نیاز در شهرداری مشغول به فعالیت هستند.

به گفته او، شهردار رشت برای اجرای هر اقدامی باید به زیرساخت‌ها توجه داشته باشد.

واثق‌کارگرنیا با بیان اینکه بی‌توجهی به زیرساخت‌ها عوارض زیادی به همراه دارد، یادآور شد: در سال‌های اخیر شهروندان تاوان این بی‌توجهی را پس داده‌اند.

او در پایان گفت: پیشرفت‌های عمرانی شهر رشت در شأن مردم آن نیست و از بسیاری شهرها عقب هستیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz