باند سارقان طلایی لاهیجان متلاشی شد +تصاویر

باند سارقان طلایی لاهیجان متلاشی شد

رشت رویایی- فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری اعضای باند سارقان طلافروشی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فارس، محمود قاسمی ظهر امروز در جلسه انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری سارقان طلافروشی لاهیجان گفت: سارقان مغازه طلافروشی سه نفر بودند که با تهدید چاقو و قمه اقدام به سرقت طلاها کرده و سپس با خودروی مالک مغازه اقدام به فرار کردند.

او با بیان اینکه با بیان اینکه فرار متهمان با خودروی صاحب طلافروشی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت، افزود: کارآگاهان آگاهی صحنه جرم را مورد بررسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی لاهیجان تلاش کارآگاهان را منجر به شناسایی هویت و دستگیری یکی از سارقان عنوان کرد و ادامه داد: این سارق اهل و ساکن تهران بود که در راه عزیمت به تهران دستگیر شد.

او با اشاره به اینکه متهم مذکور پس از بازجویی به همدستی پنج نفر مرد جوان دیگر اعتراف کرد، افزود: متهم پس از دستگیری ابتدا منکر سرقت شد اما بعد اعتراف کرد.

باند سارقان طلایی لاهیجان متلاشی شد

قاسمی با تصریح بر اینکه سارقان پس از سرقت قصد برهم زدن و از بین بردن سرنخ‌ها را داشتند، یادآور شد: چهار نفر از سارقان اهل و ساکن تهران و یک نفر اهل و ساکن لاهیجان است.

او با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری ۳ متهم متواری دیگر پرونده طلافروشی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پس از انجام اقدام‌های پلیسی یک متهم در لاهیجان و متهم دیگر در کرج دستگیر و از متهمان دو دستگاه خودرو کشف شد.

باند سارقان طلایی لاهیجان متلاشی شد

فرمانده انتظامی لاهیجان با اعلام شماره اطلاع‌رسانی پلیس ۱۱۰، یادآور شد: مردم نقش مهمی در ایجاد امنیت اجتماعی دارند بنابراین شهروندان با دیدن موارد مشکوک مراتب را از طریق مذکور به پلیس اطلاع دهند.

باند سارقان طلایی لاهیجان متلاشی شد

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz