رشت رویایی- سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت تأکید کرد این باشگاه با استعفای علی کریمی مخالفت خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، فرهاد خراسانی درباره استعفای علی کریمی از سرمربیگری سپیدرود گفت: ما این موضوع را پیش‌بینی می‌کردیم، اما فعلاً چیزی به صورت مکتوب به دست باشگاه ما نرسیده است. در هر صورت چه این استعفا مکتوب باشد و چه شفاهی، ما با آن مخالفت خواهیم کرد و علی کریمی تا پایان قرارداد دو سال و نیم خود باید در تیم بماند.

او در مورد اینکه وضعیت تیم سپیدرود با شکست مقابل استقلال به خطر افتاده است،‌ تصریح کرد: ما چهار بازی خانگی در پیش داریم و می‌توانیم با دو یا سه برد بقای خودمان را در لیگ برتر قطعی کنیم. در هر صورت فوتبال است و این اتفاقات در آن طبیعی است. علی کریمی هم بازیکن بزرگی بوده و اخلاق حرفه‌ای او ایجاب می‌کند که دست باشگاه را باز بگذارد. کریمی مانند برخی از سرمربیان نیست که بخواهد به هر طریقی در تیم بماند و با این کار خواسته دست ما را باز گذارد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود در ادامه گفت: فرصت ۴۵ روزه به یک مربی بسیار ناچیز است و هیچکس نمی‌تواند در این فرصت اهداف خود را در باشگاه پیاده کند. مربی برای موفقیت به دو یا سه سال زمان نیاز دارد. من خودم بازیکن سپیدرود و استقلال بوده‌ام و کاملاً فوتبال را درک می‌کنم به همین دلیل به شدت ما استعفای کریمی مخالفت می‌کنیم.