رشت رویایی- داماشی‌ها معتقدند اشتباهات سریالی داوری علیه داماش گیلان‌، شائبه‌های زیادی را به ذهن متبادر می‌کند.

[su_frame]علی احمدی سراوانی[/su_frame]

به گزارش ورزش سه، اتفاقات لیگ یک و داوری های انجام گرفته در این لیگ باعث ایجاد نارضایتی هایی در تیم های حاضر در آن شده است. علی احمدی سراوانی مدیر روابط عمومی باشگاه داماش درباره اعتراض این باشگاه به داوری بازی ها گفت: پس از بازی با گیتی پسند اصفهان نسبت به داوری جنجال برانگیز و غیرمنصفانه داور شکواییه ای تنظیم کردیم‌. همچنین در بازی برابر مس کرمان در رشت ، شهرداری اردبیل در اردبیل، خونه به خونه در رشت‌، نساجی در قائمشهر داوری ها با اشتباهات فراوانی همراه بود که در نتیجه بازیها تاثیرگذار بود.

سراوانی ادامه داد: اعتراضات و شکواییه های ما حتی موجب شد که هیات فوتبال استان نیز طی نامه ای در خصوص وضعیت داوریها به فدراسیون فوتبال هشدار دهد و از نوع قضاوت داوران برای تیم های گیلانی انتقاد کند اما انگار نامه‌نگاری‌ها و شکواییه‌های ما هیچ تاثیری نداشته و اشتباهات داوری در مسابقات داماش گیلان هفته به هفته تکرار و معنادار شده است‌.

وی درباره ادامه این اعتراض ها گفت: ما اعتراض مان را سفت و سخت تر ادامه خواهیم داد‌. دقیقا در بازیهای دو سال پیش نیز که داماش از لیگ برتر سقوط کرد، داوری‌ها همین‌گونه بوده و تکرار دوباره آن‌ها را دیگر نمی‌توان اشتباه نامید و اشتباهات سریالی داوری بر علیه داماش شائبه برانگیز شده است.