بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» به کودکان و نوجوانان عرضه می‌شود

رشت رویایی- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از راه‌اندازی سایت مرکز فرهنگی هنری در صومعه‌سرا با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری خبر داد.

علی پورحسن در گفت و گو با ایسنا از افتتاح نخستین مرکز فرهنگی هنری فراگیر کانون پرورش فکری گیلان با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری خبر داد و گفت: این مرکز به منظور ارائه خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه (کم‌بینا، نابینا و کم‌توان جسمی حرکتی) و با هدف عدالت‌محوری و بهره‌مندی تمامی کودکان ایرانی در رشت راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین علیرضا حاجیان زاده فردا سومین نمایشگاه و فروشگاه عرضه‌ی محصولات فرهنگی کانون گیلان را به منظور گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و تربیت نسلی خلاق و نوآور افتتاح خواهد کرد.

پورحسن، یکی دیگر از برنامه‌های دکتر علیرضا حاجیان‌زاده به گیلان را راه‌اندازی سایت مرکز فرهنگی هنری سیاهکل عنوان کرد و گفت: هدف از راه‌اندازی این مرکز آموزش رایانه به کودکان و نوجونان، انجام سرگرمی‌های رایانه‌ای مناسب است.

وی همچنین از راه‌اندازی سایت مرکز فرهنگی هنری در شهرستان صومعه‌سرا خبر داد و گفت: این مرکز به منظور آموزش، پژوهش و سرگرمی، برای نخستین بار بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» را به کودکان و نوجوانان عرضه می‌کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان تصریح کرد: دیدار عمومی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با ترسیم اهداف و چشم‌انداز برنامه‌های سال ۹۵ از دیگر برنامه‌های مدیرعامل کانون پرورش فکری است.‌

بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل»

بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل»

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz