بازیگوشی کودک، خانه‌ای را در رشت به آتش کشید +تصاویر

بازیگوشی کودک، خانه‌ای را در رشت به آتش کشید

رشت رویایی- یک کودک با روشن کردن شمع در مجاورت اجسام قابل اشتعال موجب آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در رشت شد.

طبق اطلاع شهروندان در ساعت ۱۷:۱۱ دقیقه عصر روز گذشته، ۵ آبان ۹۵ مبنی بر آتش گرفتن یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی و کنترل سازمان آتش‌نشانی ۷ دستگاه خودروی اطفایی به همراه ۲۱ تن آتش نشان از ایستگاه‌های ۱۲ و ۴ و ۳ را به محل حادثه واقع در بلوار ولی عصر (عج) – روبروی نمایندگی سایپا اعزام کرد.

بهمن اکبرزاده مسوول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه و مشاهده دود بسیار غلیظ از سقف یک منزل مسکونی سریعاً تیم‌های اطفایی پس از قطع سیستم برق و گاز به اطفای آتش پرداختند.

او در ادامه افزود: به‌واسطه خروج دود بسیار غلیظ از داخل منزل مسکونی و احتمال محبوس بودن افراد، تیمی متشکل از ۲ آتش نشان به همراه تجهیزات انفرادی به جستجوی افراد احتمالی پرداختند.

بازیگوشی کودک، خانه‌ای را در رشت به آتش کشید

مسوول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی با بیان اینکه آتش از سقف منزل مسکونی در حال سرایت به منازل مسکونی هم‌جوار بوده افزود: آتش از دو طرف در حال سرایت بود که با هوشیاری و درخواست تیم کمکی از مرکز فرماندهی آتش در همان یک منزل اطفا و از سرایت به منازل مسکونی هم‌جوار پیشگیری شد.

او با بیان اینکه پس از جستجوی تیم نجات هیچ فرد محبوسی یافت نشد افزود: متاسفانه در این عملیات یک تن از آتش‌نشانان از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد که هم اکنون در حال سپری کردن مراحل درمان بوده و در وضعیت بهبودی نسبی به سر می‌برد.

بازیگوشی کودک، خانه‌ای را در رشت به آتش کشید

اکبر زاده مسوول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی در خاتمه علت آتش‌سوزی را چنین عنوان داشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد؛ فرزند خانواده که به واسطه کنجکاوی و بازیگوشی مبادرت به روشن کردن شمع در مجاورت اجسام قابل اشتعال”فرش- اسباب‌بازی و..” کرده بود، نهایتاً موجبات آتش سوزی در منزل مسکونی را فراهم نمود.

بازیگوشی کودک، خانه‌ای را در رشت به آتش کشید

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz