بازیگر فکر پلید به شبکه جم پیوست

رشت رویایی- بعد از رابعه اسکویی بازیگر نقش‌های مکمل سینما و تلویزیون بازیگرانی نه چندان مطرح مانند صدف طاهریان و بهارک صالح نیا، یک بازیگر زن دیگر به جم پیوست.

پردیس افکاری

این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون “گزل” و “دخترک کنار مرداب” وارد سینما شده بود و در طی سال‌های بعد نیز اغلب ایفاگر نقش‌های مکمل آثار سینمایی بود.

شنیده‌های سینماژورنال حکایت از آن دارد که پردیس افکاری به دعوت مهدی مظلومی کارگردان سریال “بدون شرح” که خودش ماه‌هاست مشغول کار برای جم است، به ترکیه رفته و در تله‌فیلمی به نام “شهر قشنگ” از محصولات جم مشغول ایفای نقش است.

جالب است که نام این تله فیلم یادآور هفته نامه “شهر قشنگ” است که داستان مهم‌ترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی “بدون شرح” در آن می‌گذشت. سریالی که ۱۴ سال پیش تولید شد اما گویا مظلومی هنوز نتوانسته از خاطرات آن بیرون بیاید…

آخرین فیلم‌های اکران شده افکاری ۵۱ ساله، “شور شیرین” و “گیرنده” بودند که در این بین “شور شیرین” به واسطه تصویرسازی بخش‌هایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت؛ البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملاً منفی بود.

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیت‌های تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریال‌های “در مسیر زاینده‌رود”،”فکر پلید” و “پنج کیلومتر تا بهشت” بازی کرده بود.
پیوستن افکاری به این شبکه ماهواره‌ای در شرایطی رخ داده که در هفته‌های اخیر رفتار نامناسب مدیران شبکه با بازیگرانی نظیر رابعه اسکویی باعث ایجاد یک سری اختلافات و درگیری‌ها میان آنها شده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz