بازیگر زن سینما: پیشنهاد بی‌شرمانه وجود دارد، حیف نمی‌توانم اسم بیاورم

رشت رویایی- بازیگر مجموعه تلویزیونی «نیاز» گفت: خطاب به آن بازیگری که معضل پیشنهاد بی‌شرمانه در سینما را رد می‌کند و می‌گوید که وجود ندارد، می‌گویم که به جرأت دروغ می‌گوید.

شهرزاد کمال‌زاده

به گزارش میزان، شهرزاد کمال‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت این روزهای خود به ما گفت: درحال حاضر مشغول بازی در سریال تلویزیونی «آرام می‌گیریم» به کارگردانی روح‌الله سهرابی و تهیه‌کنندگی فرهاد گلی هستم و با توجه به مدت زمانی که پشت سر گذاشتیم فکر می‌کنم حداقل شش ماهی تا پایان ساخت این مجموع تلویزیونی باقی‌مانده است.

این بازیگر سینما در خصوص کم‌کاری برخی از بازیگران زن در تلویزیون افزود: من فکر می‌کنم اصلی‌ترین مشکلی که بازیگران ما این روزها با آن مواجه هستند این است که اصلاً دیگر کاری وجود ندارد که بخواهند انجام بدهند، تولیدات در رسانه ملی به شدت پایین آمده است و از زمانی که ساخت تله فیلم‌ها متوقف شد بازیگران به شدت با مشکل کم‌کاری یا بهتر است بگویم بیکاری مواجه شدند.

کمال‌زاده درخصوص حواشی که این روزها حول محور بازیگران زن در سینمای ایران می‌چرخد گفت: متاسفانه حواشی همچنان در سینمای ما حاکم است و در روند کار ما تأثیر گذار است اما صد در صد این کار حواشی نیست ولی این را هم باید بگویم یک سری حواشی این روزها در سینمای ایران وجود دارد که به هیچ عنوان نمی‌توان آنها را نادیده گرفت.

او ادامه داد: متاسفانه حیف که نمی‌توانم اسم کسی را بیاورم اما کسانی این روزها در سینمای ایران هستند که فضای به شدت ناسالمی را در این حرفه به وجود آورده‌اند، اما این را هم باید بگویم که به نسبت این نقاط منفی گروه‌ها و انسان‌های خوب و سالم نیز در سینما وجود دارند.

کمال‌زاده همچنین گفت: من مجردم اما بازیگران زنی که این روزها می‌گویند چون متأهل هستند پس دیگر کاری به آنها پیشنهاد داده نمی‌شود برای من غیرقابل پذیرفتن است، چرا که همه ما می‌دانیم بانوان متأهل زیادی در سینما و تلویزیون به شکل پرکار حضور دارند که هم متأهل هستند و هم چند فرزند دارند اما حضور فعالانه در سینما و تلویزیون دارند.

این بازیگر سینما در خصوص یکی از بازیگران زن که در مصاحبه‌ای گفته بود به اعتقاد من پیشنهاد بی‌شرمانه در سینما وجود ندارد و اگر دارد چرا به من نمی‌دهند! گفت: خطاب به آن بازیگری که این موضوع را مطرح کرده می‌گویم که به جرأت دروغ می‌گوید و حتی حاضرم مقابل رویش باز تکرار کنم که دروغ می‌گوید،‌ اصلاً مگر می‌شود در چنین حرفه‌ای به نام سینما حاشیه‌های منفی و پیشنهادات بی‌شرمانه وجود نداشته باشد نه تنها وجود دارد بلکه تأثیر به شدت منفی در روندکار من و امثال من گذاشته است.

او ادامه داد: من در طول سال چندین کار خوب با موقعیت‌های مالی ویژه، زیر پا می‌گذارم تا وارد حواشی ناسالم و رفتار غیرموجه برخی از افراد نشوم در کنار اینها برخی کارها هستند که اصلاً نمی‌توانم آنها را قبول کنم چه برسد که بخواهم راجع به آنها فکر کنم.

کمال‌زاده گفت: واقعاً بازیگران جوان سینمای ما تحت فشار هستند خیلی از دوستان من هستند که دو سال است هیچ کاری انجام نداده‌اند و این خیلی سخت است از خدا می‌خواهم تدبیری برای این وضعیت نامناسب اندیشیده شود، در گذشته وقتی جایی بازیگری دیده می‌شد می‌گفتند آن پولدار است اما این روزها هر کجا می‌رویم و می‌گوییم بازیگر هستیم دلشان برایمان می‌سوزد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص سریال‌های مناسبتی تلویزیون گفت: سال گذشته برای شب‌های قدر در سریال تلویزیونی «نیاز» به ایفای نقش پرداختم که این روزها از شبکه سه سیما در حال بازپخش است.

کمال‌زاده خاطر نشان کرد: ماه رمضان را دوست دارم چرا که همیشه این ماه برای من حال و هوای خوبی داشته و مبارک بوده است و اتفاقات خوبی را برای من رقم زده و مهم‌تر اینکه در این ماه همه مردم سعی می‌کنند پرهیزگارتر باشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz