رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود ۴ عضو کادر فنی علی نظر محمدی را به تمرینات این تیم فراخواند.

تیم فوتبال سپیدرود ۲ روز است که تمرینات خود را زیر نظر امید روانخواه آغاز کرده و روز گذشته نیز در دیداری دوستانه مقابل پاس رشت به برتری ۴ بر یک رسید.در این بین تغییراتی در کادر فنی تیم رشتی صورت گرفت و در اولین اقدام روانخواه هادی تامینی و حمیدرضا منصوری دو دستیار علی نظرمحمدی، خیراندیش به عنوان بدنساز و عماد واسع را به عنوان آنالیزور به سپیدرود برگرداند. این نفرات قرار است در کنار سهیل حق شناس و سیمائو برزیلی در کادر فنی سپیدرود مشغول به فعالیت شوند.

همچنین روانخواه بعد از حضورش در اولین تمرین خواستار بازگشت محمدرضا مهدوی بازیکن با تجربه این تیم شد. مهدوی ابتدای فصل توسط نظرمحمدی از فهرست سپیدرود کنار گذاشته شده بود.

طبق برنامه سپیدرودی ها از فردا مجددا تمرینات خود را برای آماده سازی در نیم فصل دوم از سر خواهند گرفت.

امید روانخواه لیست نقل و انتقالاتی خود را در اختیار مسوولان باشگاه قرار داد.

بر اساس آن اشخانیان از ارمنستان و جیبدوا از گرجستان نیز با هماهنگی کادر فنی و مالک تیم از دوشنبه در تمرینات سپیدرود شرکت خواهند کرد تا در صورت تائید سرمربی تیم با آنها قرارداد منعقد شود.

سیمائو مربی برزیلی تیم فوتبال سپیدرود در خصوص اولین جلسه تمرینی این تیم گفت: به نظر من سپیدرود بازیکنان با کیفیتی دارد و فکر می کنم سپیدرود فضای بسیار زیادی برای پیشرفت دارد.

او در خصوص طرفداران سپیدرود نیز گفت: واقعا سپیدرود طرفداران خاصی دارد و من فکر می کنم حرف های زیادی در مورد آنها در آینده دارم.

مربی برزیلی در پایان اضافه کرد: اولین تاثیر مثبت را از طرفداران سپیدرود گرفتم و احساس خوبی نسبت به آنها دارم. امید وارم در آینده بتوانیم در کنار آنها روزهای خوبی را رقم بزنیم.