بازدید کارشناسان سازمان آتش نشانی از ۸۵ مهد کودک در رشت

بازدید کارشناسان سازمان آتش نشانی از ۸۵ مهد کودک رشت

رشت رویایی- بمنظور پیشگیری از حوادث مرتبط با کودکان حاضر در مهد کودک ها کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت پس از هماهنگی با سازمان بهزیستی شهرستان رشت در سال جاری از تعداد ۸۵ مهد کودک تحت نظارت این سازمان بازدید داشتند.

حبیب موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با توجه به اینکه کودکان جزء گروههای آسیب پذیر در حوادث به شمار می آیند، بررسی چگونگی وضعیت و شرایط ایمنی اماکن نگهداری و آموزش آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تلاش شد تا در سال جاری همانند سال های گذشته این مهم تحقق یابد.

او در ادامه توضیح داد: کارشناسان سازمان در این بازدیدها از وضعیت استفاده از خاموش کننده های دستی، منابع حرارتی، اجرای مناسب سیستم سیم کشی و سیستم اعلام حریق، وضعیت راههای خروجی از بنا و فرار از حریق، وضعیت انشعابات گاز و غیره را مورد بررسی قرار دادند.

موحدی همچنین گفت: نتیجه اعلام مشکلات و نواقص موجود بهمراه ذکر راهکارهای ایمنی برای هر یک از مهدهای کودک به صورت جداگانه تنظیم و به سازمان بهزیستی شهرستان رشت ارسال گردید.

موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی از دستور کار قرار داشتن بازدید مهد کودک های تحت نظارت آموزش و پرورش در تابستان سال جاری خبر داد و افزود: امید واریم پس از اعلام نتایج به سازمان بهزیستی این سازمان راهکارهای مناسب را جهت پیاده سازی طرحهای ایمنی اتخاذ نموده و مدیران مهد های کودک را ملزم به اجرای ضوابط ایمنی اعلامی از سوی سازمان نماید.

بازدید کارشناسان سازمان آتش نشانی از ۸۵ مهد کودک رشت بازدید کارشناسان سازمان آتش نشانی از ۸۵ مهد کودک رشت بازدید کارشناسان سازمان آتش نشانی از ۸۵ مهد کودک رشت بازدید کارشناسان سازمان آتش نشانی از ۸۵ مهد کودک رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz