بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان

بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان

رشت رویایی- شهردار رشت به همراه مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با حضور در کارخانه Ziegler تجهیز کننده و تولیدکننده خودروهای آتش‌نشانی در دنیا واقع در آلمان از نزدیک به بازدید از روند چگونگی ساخت خودروی‌های نیمه سنگین و نردبان ۵۵ متری و دیگر تجهیزات متعلق به این خودروها اعم از انواع لوله‌های نواری، موتور پمپ‌ها، دستگاه‌های امداد و نجات و دیگر تجهیزات اطفایی پرداختند.

بابک رمضانی مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی رشت در این باره گفت: با توجه به جمعیت و پراکندگی سازه‌ها در شهر رشت و همچنین خیل عظیم آپارتمان‌های بلندمرتبه، این سازمان تنها دارای یک نردبان ۳۲ متری بوده که جهت رفع نیازمندی‌های شهروندان از لحاظ ناوگان خودرویی با کمبود تجهیزات رو برو است.

بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان

او با بیان اینکه از کارخانه‌های مختلف شرکت زیگلر واقع در کشور آلمان و کرواسی نیز بازدید شد افزود: در این بازدیدها در خصوص پروژه دوم خرید خودروهای نردبانی نیز به گفتگو پرداختیم.

رمضانی به رفع کمبودهای موجود در سیستم خودرویی و تجهیزات سازمان آتش‌نشانی رشت اشاره کرد و گفت: به جهت ارائه خدمات و برقراری عدالت شهروندی سعی در مرتفع کردن نیازمندی‌ها در یک برنامه‌ریزی منسجم و بلندمدت را داریم.

همچنین با همکاری و همیاری مدیران شهری و شهردار رشت قرارداد خرید نردبان ۵۵ متری که یکی از ملزومات مهم و حیاتی برای ارائه خدمات به شهروندان می‌باشد با یکی از شرکتهای بزرگ و معتبر ماشین‌سازی بسته شد.

بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان بازدید شهردار رشت از روند ساخت خودروی‌های آتش‌نشانی کارخانه Ziegler آلمان

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz