رشت رویایی- رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری عاملان درگیری خیابان شیک شهر رشت خبر داد.

[su_frame align=”left”]دستگیری[/su_frame]

سرهنگ سید رسول صمدی در تشریح این خبر گفت: در پی ضرب و شتم دست‌فروشان بازار، ایجاد رعب و وحشت، عربده کشی و فحاشی تعداد ۹ نفر از اراذل و اوباش در شب چهارشنبه آخر سال که در خیابان شیک رشت انجام و متهمان از محل متواری شده بودند دستگیری این افراد در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ صمدی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسائی و دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش فراری شدند.

صمدی تصریح کرد: با بازجوئی از اراذل و اوباش دستگیر شده محل اختفای ۶ نفر دیگر نیز مشخص و در یک عملیات ضربتی همه آنان دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده پس تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی و از آنجا روانه زندان شدند، تاکید کرد: توجه و پیگیری جدی به خواسته‌ها و مطالبات مردم مورد تاکید خدمتگزاران آنان در مجموعه نیروی انتظامی خصوصاً پلیس امنیت عمومی می‌باشد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی گیلان در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی با اقتدار برخورد می‌کند و اجازه جولان به اراذل و اوباش را نخواهد داد.